Illuminae. Illuminae Folder_01  - Kaufman Amie, Kristoff Jay | okładka
Otwarte

Illuminae. Illuminae Folder_01 Amie Kaufman, Jay Kristoff

Oprawa twarda z obwolutą
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-09-11

ISBN: 978-83-751-5237-1
EAN: 9788375152371
Liczba stron: 592
Wydawnictwo: Otwarte
Format: 150 x 230
Cena katalogowa: 49,90 zł
Tłumaczenie: Mateusz Borowski
Rok wydania: 2020

49,90 zł 33,93 zł

Produkt niedostępny

Opis

Rok 2575. Kolejny zwykły dzień w kolonii Kerenza, założonej przez megakorporację KWU, by wydobywać rzadkie surowce. O poranku Kady Grant rzuca swojego chłopaka Ezrę Masona i postanawia, że już nigdy się do niego nie odezwie. Nie spodziewa się jednak, że za kilka godzin będzie świadkiem inwazji BeiTechu, która ją i tysiące innych osób pozbawi domu.

Tych, którym udało się przeżyć, ewakuują trzy statki kosmiczne: Alexander, Hypatia oraz Copernicus. Ściga je wrogi pancernik Lincoln. Jego zadaniem jest uciszyć świadków brutalnego ataku na planetę. Tymczasem na pokładzie Copernicusa rozprzestrzenia się śmiertelnie niebezpieczny wirus, a system sztucznej inteligencji sterujący Alexandrem staje się... największym wrogiem ocalałych.

Kady włamuje się do zaszyfrowanej pamięci statków i odkrywa przerażającą prawdę o wydarzeniach dziejących się na jej oczach. Tylko jedna osoba może powstrzymać zagładę - jej (były!) chłopak Ezra.

"Illuminae" to powieść, która wprowadzi cię w XXVI wiek. Zamiast klasycznej narracji -niezwykłe dossier: tajne raporty wojskowe, e-maile, plany i schematy, odczyty z procesorów komputerowych. Czytając je, poczujesz się, jakbyś był w samym centrum wydarzeń!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.