Agnieszka Gola

Agnieszka Gola jest dziennikarką, scenarzystką i reżyserką. Ukończyła studia na Wydziale Filologicznym ze specjalizacji komunikacja społeczna i edytorstwo Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Jest autorką kilkudziesięciu reportaży, swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w TVP Katowice w programie informacyjnym.

Wraz z zespołem "Magazyn Ekspresu Reporterów" zdobyła trzy Telekamery i Złotą Telekamerę Teletygodnia w kategorii 'Publicystyka'.

Napisała książkę "110%. Poznaj prawdziwe oblicze sportu", "Prawdziwy Talent Biografia legendy piłki ręcznej i trenera reprezentacji Polski Talanta Dujszebajewa" i "Janusz Kulig. Niedokończona historia".

Lista książek

Janusz Kulig. Niedokończona historia - Agnieszka Gola | mała okładka
-41 %

Janusz Kulig. Niedokończona historia

Agnieszka Gola

Janusz Kulig. Niedokończona historia to zbiór wywiadów o tragicznie zmarłym kierowcy rajdowym. Trzykrotnym mistrzu Polski, wicemistrzu Europy, dwukrotnym wicemistrzu Europy Centralnej oraz mistrzu Słowacji. Jednak to nie tytuły „zdobiły” Janusza, choć rajdy samochodowe były całym jego życiem. Janusz przede wszystkim był synem, mężem, ojcem, przyjacielem, szefem i cudownym człowiekiem. 13 lutego 2004 roku Ja[...]

Więcej

49,90 zł

29,69 zł

Gołas

Agnieszka Gołas

Znany najlepiej z ekranu (Kapitan Sowa, Tomaszek w Czterech pancernych, Oficer UB w Zezowatym szczęściu, Ogniomistrz Kaleń, Stefan Waldek w Dzięciole, baron Krzeszowski w Lalce, kierowca w Drodze, Kazik Malinowski w Brunecie wieczorową porą), kochający nade wszystko teatr.

Więcej

49,90 zł

31,57 zł

Rodzinę mniej znaną pożyczę na chwilę Rozmowy z dziećmi sławnych rodziców

Agnieszka Gołas-Ners

Dziecko znanego człowieka ma w pierwszym rzędzie do przerobienia wielki bagaż psychiczny. Jeśli zechce wyjść z cienia, musi najpierw "pokonać" w sobie własnego rodzica, strząsnąć jego publiczny wizerunek. Musi "dojść do siebie", odzyskać swoją tożsamość, a potem dopiero pokazać, co potrafi. Jeśli potrafi i jeśli mu się uda.

Więcej

49,00 zł

41,14 zł

110%. Poznaj prawdziwe oblicze sportu

Agnieszka Gola-Rakowska

To opowieść o wybitnych polskich sportowcach, ich marzeniach, pasji, sięganiu do gwiazd i smaku zwycięstwa. Olimpijczycy, multimedaliści wielkich imprez sportowych po raz pierwszy odsłania drugą stronę medalu, opowiedzą prywatne historie, o których nigdy dotąd nie mówili w mediach. Bohaterowie zdradzą m.in. jak radzą sobie z porażką, co czują stojąc na najwyższym stopniu podium, jakie mają sposoby na wygryw[...]

Więcej

44,90 zł

28,14 zł

Prawdziwy Talent Biografia legendy piłki ręcznej i trenera reprezentacji Polski Talanta Dujszebajewa

Agnieszka Gola-Rakowska

TALANT DUJSZEBAJEW, legenda piłki ręcznej, jeden z najlepszych zawodników i trenerów świata, obecnie trener reprezentacji Polski. Człowiek o dwóch twarzach: jedną pokazuje na boisku, drugą odkrywa poza nim. Piłkę ręczną widzi jak w Matrixie i podobnego widzenia chce nauczyć zawodników, których nazywa swoimi dziećmi. Dla niego w sporcie nie istnieją drugie i trzecie miejsce, liczy się tylko zwycięstwo. W je[...]

Więcej

41,90 zł

26,66 zł