Agnieszka  Kaluga

Agnieszka Kaluga

niegdyś pani od polskiego, dziś studentka psychologii, współzałożycielka organizacji dla rodziców po stracie DLACZEGO oraz BLOGteja – inicjatywy zrodzonej dzięki Blog Forum Gdańsk, integrującej poznańską blogosferę. Wolontariuszka w hospicjum palium, autorka bloga „Zorkownia”, nagrodzonego trzema statuetkami w konkursie Blog Roku 2011 (Najlepszy Blog Literacki, Wyróżnienie Główne, Blog Blogerów). „Zorkownia” to jeden z dziesięciu blogów „Wysokich Obcasów” i Złota Strona tygodnika „Wprost”.

Fanka Małego Be (www.malebe.blogspot.com), Lao Che i Michałków. Namiętnie gra w Dixita. Na co dzień żona i mama 10-letniego Bartka.

Lista książek

Zorkownia

Agnieszka Kaluga

„Zorkownia” to zapis najpełniej przeżytych chwil i kilkanaście pięknych zdjęć z życia. To poruszający dziennik odkrywania nadziei i miłości tak wielkiej, że nie da się jej zamknąć w jednym słowie. To wzruszająca opowieść o tym, co najważniejsze.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

ChoroWitek - Agnieszka Kaluga | mała okładka
-36 %

ChoroWitek

Agnieszka Kaluga

Celem serii Poczytajki pomagajki jest wzmocnienie dzieci, szczególnie tych, które z domowego zacisza trafiają do grup przedszkolnych czy szkolnych, oraz pokazanie im, że:
· każdy jest inny,
· cechy charakteru i wyglądu często decydują o akceptacji nas przez innych, dlatego warto pracować nad sobą,
· sukces może przyjść w każdej, nawet najmniej spodziewanej chwili,
· a dzięki przyjaciołom nasze życie staje s[...]

Więcej

18,99 zł

12,14 zł