Agnieszka Stec-Kotasińska

Agnieszka Stec-Kotasińska ukończyła anglistykę. W kręgu jej zainteresowań znajduje się literatura i kultura brytyjska. Od czasów wczesnej młodości Agnieszka Stec- Kotasińska pasjonuje się czytaniem. Do jej ulubionych gatunków należą literatura obyczajowa i romansowa, autorstwa polskich oraz zagranicznych twórców, w tym także brytyjskich.

Agnieszka Stec-Kotasińska – powieści obyczajowe w wersji drukowanej i cyfrowej


W dorobku artystycznym Agnieszki Stec-Kotasińskiej znajdują się takie utwory, jak „Cuda cichej nocy”, „Zaklinaczka motyli” i „Siła przeznaczenia”. Powyższe pozycje beletrystyczne zostały wydane, zarówno w wersji papierowej, jak i w formie eBooków – PDF, Mobi i epub, przeznaczonych do pobrania oraz odtwarzania między innymi na czytnikach typu kindl.

Literatura kobieca z odwołaniami do kultury Wielkiej Brytanii


Pozycje beletrystyczne Agnieszki Stec-Kotasińskiej są zaliczane do literatury obyczajowej, romansowej i feministycznej. Przedstawione na kartach powieści historie zawierają odniesienia do osobistych przeżyć i doświadczeń autorki. Znajomość kultury, sztuki, a także topografii największych aglomeracji miejskich w Wielkiej Brytanii ma bezpośrednie odniesienie w sposobie kreowania miejsca akcji wszystkich stworzonych przez pisarkę powieści obyczajowych i romansowych.

Lista książek: Agnieszka Stec-Kotasińska

22,74 zł 24,05 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna

20,99 zł 22,23 zł - najniższa cena 36,90 zł - cena detaliczna

22,74 zł 24,93 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna

36,90 zł 36,90 zł - najniższa cena 36,90 zł - cena detaliczna