Aleksander Kądziela

Aleksander Kądziela jest polskim specjalistą stolarsko-tapicerskim, szkoleniowcem, publicystą i pisarzem. Już od dziecka pracował u swojego taty, wykonując guziki na akord na starej guzikarce. To w rodzinnym zakładzie stawiał swoje pierwsze kroki jako tapicer i nabywał cennego doświadczenia. Jego największym marzeniem było otwarcie podobnej pracowni tapicerskiej, które ostatecznie się ziściło.

Aleksander Kądziela i jego książka


W roku 2021 tapicer wydał swoją debiutancką książkę, zatytułowaną „Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne meble”. Pisarz w swoim dziele przekonuje, że tapicerowanie jest prostsze niż się komukolwiek wydaje. Pozycja jest oryginalnym przewodnikiem, który pokazuje jak krok po kroku nadać meblom drugie życie. Książka zawiera 21 autorskich projektów, tutoriali, które przekazywane były z pokolenia na pokolenie wraz z licznymi patentami ułatwiającymi pracę, a także teoretyczną, skrupulatnie opracowaną wiedzą.

Akademia Rzemiosła AKdesign


Aleksander Kądziela od lat z powodzeniem prowadzi pierwszą w Polsce Akademię Rzemiosła AKdesign, w której jest szkoleniowcem. Jego flagowy produkt to „Tapicer w akcji” – program szkoleniowy dla miłośników DIY oraz pasjonatów tapicerowania i renowacji mebli. Kądziela zachęca w swoich warsztatach do aktywnej współpracy, każdy uczestnik przynosi ze sobą mały, podniszczony mebel, a po ukończeniu szkolenia wychodzi z oryginalnym, niepowtarzanym przedmiotem.

Lista książek: Aleksander Kądziela

48,99 zł 47,59 zł - najniższa cena 69,99 zł - cena detaliczna