Alexandra Bracken

dwudziestokilkuletnia autorka książek, które okupowały listy bestsellerów „New York Timesa”. Swoją pierwszą powieść, „Brightly Woven” (2010), napisała w prezencie urodzinowym dla przyjaciela.

Alexandra pochodzi z Arizony, a mieszka w Nowym Jorku, gdzie oprócz pisania bestsellerów zajmuje się wydawaniem książek dla dzieci.

Lista książek

Przez ciemność

Alexandra Bracken

Bohaterowie opowiadań walczą o przetrwanie, własne szczęście i ocalenie swoich bliskich. Muszą stawić czoła brutalności sił rządowych i… przerażającej przeszłości.
Czy iskry nadziei rozbłysną w mroku?

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Po zmierzchu

Alexandra Bracken

Ostatnia część bestsellerowej trylogii „Mroczne umysły”
Mam na imię Ruby. Nie mogę oglądać się za siebie.
Wraz z tymi, którzy przetrwali, kieruję się na północ, aby uwolnić tysiące więzionych dzieci. Gdy jest się odpowiedzialnym za los całego pokolenia, nie ma miejsca na błędy. Jeden fałszywy ruch może wzniecić iskrę, która podpali świat.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Nigdy nie gasną

Alexandra Bracken

Kontynuacja bestsellerowej powieści „Mroczne umysły”

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Mroczne umysły

Alexandra Bracken

Mam na imię Ruby.Potrafię wedrzeć się do twojego umysłu, a nawet wymazać wspomnienia.
Jako dziecko zostałam wysłana do obozu „rehabilitacyjnego” dla takich jak ja.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Star Wars Księżniczka, łajdak i chłopak z Tatooine

Alexandra Bracken

Ta historia zaczyna się tak, jak wiele innych: dawno, dawno temu… Daleko poza migoczącymi gwiazdami, które widzisz na nocnym niebie…
Za czasów Starej Republiki setki systemów gwiezdnych współżyły w pokoju, ciesząc się dostatkiem. Na straży tego porządku stał starożytny zakon wojowników Jedi. Nadszedł jednak czas przerażających ciemności, które z niepowstrzymaną siłą ogarnęły całą galaktykę. Większość szlach[...]

Więcej

29,99 zł

20,14 zł

Pasażerka - Alexandra Bracken | mała okładka
-32 %

Pasażerka

Alexandra Bracken

Współczesna nastolatka i XVIII-wieczny pirat w szalonym wyścigu z czasem przez kontynenty i epoki.
Etta Spencer, cudowne dziecko skrzypiec, pewnej nocy traci wszystko, co znała i kochała. W jednej chwili z bezpiecznego Nowego Jorku zostaje przeniesiona do miejsca oddalonego o wiele mil i… lat. Trafia do 1776 roku, a jej los zależy od Nicholasa Cartera, młodego korsarza związanego kontraktem z potężną rodzin[...]

Więcej

36,90 zł

24,92 zł

Podróżniczka

Alexandra Bracken

Została osierocona przez swój czas. Jej przyszłość przestała istnieć.
Etta Spencer marzyła o karierze skrzypaczki, lecz los miał dla niej inne plany. Zmuszona, by tułać się po najróżniejszych krajach i epokach, cierpiąc z powodu rozłąki z ukochanym Nicholasem, poszukuje tajemniczego astrolabium, które jest najpotężniejszym artefaktem podróżników. Tylko ono pozwoli jej odnaleźć i ocalić tych, których kocha.
[...]

Więcej

36,90 zł

27,15 zł