Alice Hoffman

Lista książek

Muzeum osobliwości - Alice Hoffman | mała okładka
-40 %

Muzeum osobliwości

Alice Hoffman

W świecie pełnym niezwykłości, coś tak powszedniego jak miłość jest największą zagadką
Pierwsza dekada XX wieku, Coney Island, miasto jak ze snu szaleńca i niecichnący lunapark. To miejsce, w którym szukają rozrywki mieszkańcy budowanego właśnie Nowego Jorku, miejsce grzechu i folgowania przyjemnościom. To też dom Coralie, która dorasta w Muzeum Osobliwości, gdzie jej ojciec, surowy profesor Sardie, zgromad[...]

Więcej

36,90 zł

22,23 zł

Gołębiarki

Alice Hoffman

Więcej

39,90 zł

Zasady magii - Alice Hoffman | mała okładka
-28 %

Zasady magii

Alice Hoffman

W tej rodzinie miłość jest przekleństwem…

Wszystko zaczęło się w 1620 roku, kiedy Maria Owens została oskarżona o czary – ukarano ją za to, że pokochała niewłaściwego mężczyznę.

Kilkaset lat później w Nowym Jorku lat 60., w świecie, który zmienia się z dnia na dzień, Susanna Owens wie, że trójka jej dzieci jest niebezpiecznie wyjątkowa.

Trudna Franny, o skórze białej jak mleko i krwistoczerwonych włosac[...]

Więcej

39,90 zł

28,87 zł

Totalna magia - Alice Hoffman | mała okładka
-27 %

Totalna magia

Alice Hoffman

Kiedy Sally i Gillian straciły rodziców, trafiły do domu przy ulicy Ma­gnolii, pod opiekę ciotek – Franny i Jet. Nie były to zwyczajne star­sze panie, ale jak wszystkie kobiety z rodu Owensów miały moc – potrafiły rzucać uroki i zaklęcia, a specjalizowały się w urokach miłosnych… Z tego też powodu okoliczni mieszkańcy straszliwie się ich bali… I przenieśli swój strach na nowo przybyłe siostry.

Dziewczęta d[...]

Więcej

38,90 zł

28,42 zł