Andrew Mayne

Andrew Mayne jest pisarzem, iluzjonistą, gwiazdą programu telewizyjnego "Don't Trust Andrew Mayne".

Jako pisarz zasłynął cyklem powieści o agentce FBI Jessice Blackwood, który ma doczekac się ekranizacji w postaci serialu. Za ostatnią powieść z tego cyklu "Black Fall" został nominowany do Nagrody im. Edgara Allena Poe.

Nowa seria thrillerów jego autorstwa rozpoczyna się od książki "Naturalista", wydanej w 2017 roku i doczekała się już drugiej książki "Powiększenie", napisanej rok później.

Lista książek

Powiększenie - Andrew Mayne | mała okładka
-18 %

Powiększenie

Andrew Mayne

Nowa powieść autora bestsellerowego "Naturalisty"!
Aby schwytać drapieżnika, musisz myśleć tak jak on. A żeby to zrobić – musisz odnaleźć go w sobie... Doktor Theo Cray powraca!
Życie Theo Craya po konfrontacji ze śmiertelnie niebezpiecznym mordercą nie wraca już na poprzednie tory. Karierę uniwersytecką zastąpiła praca dla amerykańskiego wywiadu, a dotychczasową anonimowość – medialny szum wokół jego osoby[...]

Więcej

42,99 zł

35,10 zł

Naturalista - Andrew Mayne | mała okładka
-18 %

Naturalista

Andrew Mayne

Jeśli po Blair Witch Project podejrzliwie zerkaliście na lasy, po Naturaliście więcej do żadnego nie wejdziecie.
Profesor biologii obliczeniowej Theo Cray widzi prawidłowości tam, gdzie inni widzą chaos. Pewnego dnia w lasach Montany zostają znalezione zmasakrowane zwłoki byłej studentki profesora. Wkrótce okazuje się, że ofiar jest więcej, a jedynym podejrzanym policji jest... niedźwiedź grizzly. Względnie[...]

Więcej

39,99 zł

32,65 zł