Angus Watson

Pisarz, mąż i ojciec mieszkający w Londynie. Zanim został pisarzem, autorem między innymi „Czasu Żelaza” nominowanego w Plebiscycie Książka Roku 2015 serwisu lubimyczytac.pl, próbował pracy w różnych zawodach: od operatora wózka widłowego po bankiera inwestycyjnego . Jego największe bestsellery to powieści fantastyczne, osadzone w realiach epoki żelaza.

Lista książek

Ziemi tej nie opuścisz - Angus Watson | mała okładka
-28 %

Ziemi tej nie opuścisz

Angus Watson

Pełne dumy plemię Wotan wciąż podąża na Zachód. Po natknięciu się na niedźwiedzia, Rzekę Matkę, tornado i bardzo przyjaznymi plemionami zostało ich dziewięcioro.

Więcej

44,90 zł

32,49 zł

Tron z żelaza 3 - Angus Watson | mała okładka
-20 %

Tron z żelaza 3

Angus Watson

OSTATNI TOM EPICKIEJ TRYLOGII FANTASY, KTÓRA NIE SCHODZI Z UST FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka[...]

Więcej

44,90 zł

35,73 zł

Żelazna wojna. Trylogia Czasu żelaza. Tom 2 - Angus Watson | mała okładka
-20 %

Żelazna wojna. Trylogia Czasu żelaza. Tom 2

Angus Watson

"Gdybyśmy tylko byli kowalami własnego losu, a nie byli zdani na łaskę jakiegoś innego kowala, który kuje go za nas."
Wojownicy Wieku Żelaza, Dug i Lowa, opanowali zamek Maidun i oswobodzili niewolników. Ale teraz muszą utrzymać twierdzę.
Plemiona brytyjskie zamiast jednoczyć się w obliczu rzymskiej inwazji, stają przeciw sobie, a Maidun jawi się im, jako łatwy cel.
Szpiedzy Lowy przenikają do Galii. Odkryw[...]

Więcej

44,90 zł

35,73 zł

Czas żelaza - Angus Watson | mała okładka
-20 %

Czas żelaza

Angus Watson

Nikt nie rodzi się legendą. Legendę wykuwa przeznaczenie.
Dug Fokarz to pechowy najemnik, który zmierza na południe, aby zaciągnąć się do armii króla Zadara. Przeszkadza mu w tym nieustanne ratowanie z opresji niewłaściwych ludzi.
Dug znalazł się więc po złej stronie barykady względem wielotysięcznej armii, do której chciał dołączyć, a to dopiero początek jego kłopotów.
"Powieść Watsona jest krwawa i nieprz[...]

Więcej

44,90 zł

35,73 zł

Umrzesz kiedy umrzesz - Angus Watson | mała okładka
-28 %

Umrzesz kiedy umrzesz

Angus Watson

Człowiek nie może zmienić swojego przeznaczenia.

Rzuć się więc w wir bitwy, bo możliwości są tylko dwie: albo czeka cię chwała zwycięzcy, albo zasiądziesz do stołu Odyna, gdzie rychło wychylisz kielich z przodkami. A przynajmniej tak to widzi lud Finna.

Natomiast sam Finn wolałby przeżyć. Gdy jego wioska zostaje zmasakrowana przez wrogą armię, Finnbogi zwany Zbukiem oraz grupka przyjaciół i niezupełnie-pr[...]

Więcej

44,90 zł

32,49 zł

Na Zachód od Zachodu Tom 3 Gdzie boją się iść bogowie

Angus Watson

Opowieści Watsona są zbryzgane krwią i nasycone wulgarnością, pełne sugestywnych opisów krwawych bitew i okraszone życiowym humorem - i tak ma być. - Publisher's Weekly

Z dumnego plemienia Wotan pozostało kilkoro dorosłych, dwoje dzieci i dwa szopy. Ramię w ramię z krwiożerczymi Calniankami przedzierają się przez Lśniące Góry, by odkryć kolejne, jeszcze bardziej przerażające krainy. Przed nimi ciąg dalszy [...]

Więcej

49,90 zł

35,51 zł