Anna Dziewit-Meller

Lista książek

Gaumardżos Opowieści z Gruzji

Dziewit-Meller Anna, Meller Marcin

To jest Gruzja! Pełna smaków, zapachów, wyjątkowej muzyki, iście bajkowych krajobrazów, niezwykłych i życzliwych ludzi, niezliczonych anegdot towarzyskich. W tą niezwykłą podróż zabierają nas autorzy Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller. Opowiadają jak podróżowali od gór po morskie wybrzeża, biesiadowali podczas tradycyjnych uczt, rozmawiali o radościach i kłopotach... Opowiadają o tym skąd w Gruzinach głęb[...]

Więcej

34,90 zł

25,61 zł

Damy, dziewuchy, dziewczyny. Podróże w spódnicy - Anna Dziewit-Meller | mała okładka
-32 %

Damy, dziewuchy, dziewczyny. Podróże w spódnicy

Anna Dziewit-Meller

Kontynuacja bestsellerowej książki o wybitnych Polkach. Podróżniczki i odkrywczynie opowiadają swoje historie. Pierwsza zdobywczyni Mount Everest, żeglarka, która samotnie opłynęła świat, pierwsza kosmonautka i wiele innych.

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy - Anna Dziewit-Meller | mała okładka
-32 %

Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy

Anna Dziewit-Meller

Słyszałaś o Marii Skłodowskiej-Curie? Ona i inne dziewczyny mają mnóstwo świetnych historii w zanadrzu. Dziesięciolatka na tronie, pierwsza kobieta chirurg, alpinistka, kobieta szpieg… Na pewno się polubicie – bo możesz być jak one!

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Góra Tajget - Anna Dziewit-Meller | mała okładka
-35 %

Góra Tajget

Anna Dziewit-Meller

Dawno nie było w polskiej literaturze powieści, która poruszając temat wojny wybrzmiewa głosem tak świeżym i przejmującym. Anna Dziewit-Meller kreśląc portret rodziny uwikłanej w Historię, łączy świat prywatnych lęków z dramatyczną przeszłością.

Więcej

36,90 zł

23,99 zł