Blanka Lipińska

Blanka Lipińska to kobieta, która szturmem zdobyła polską scenę w gatunku erotyka. Otwarcie opowiada o sprawach seksu przez co jej książki pisane są bez owijania w bawełnę. Zabawna, ambitna, a książki to jej niejedyna pasja. Wykształcona w wizażu w wolnych chwilach lubi gotować. Znana jest z sagi "365 dni" oraz "Ten dzień". Nie zatrzymuje się i już zapowiada kolejną książkę.


Czy wystarczą trzy książki, by szturmem zdobyć polską scenę gatunku literatury erotycznej? Blanka Lipińska udowadnia, że trzy to aż nadto – wystarczyła jej jedna powieść, by tysiące czytelniczek pokochały jej nieszablonową, kontrowersyjną twórczość i wciągnęły się w śledzenie losów Laury i Dona.

Książki Blanki Lipińskiej, które musisz poznać


Spodobało Ci się 50 twarzy Greya? Mocne sceny i duża doza erotyzmu w połączeniu z romantyczną i silną kobiecą postacią to sposób na powieść, który chętnie poznasz jeszcze raz, w nowej, świeższej odsłonie? Doskonale się składa. 365 dni to powieść, która przez całą lekturę zapewni gęsią skórkę grozy i niekończącą się ciekawość. Śledź losy Laury Biel, której wakacje na Sycylii odmienią jej życie już na zawsze. Kobieta zostaje porwana w dniu 29. urodzin przez Dona, Massimo Toricellego, porywacza, który jest jednocześnie głową sycylijskiej mafii. Kiedy kilka lat temu przeżył zamach na swoje życie, ukazała mu się właśnie ona: Laura Biel. Wtedy jego serce zaczęło znów bić. Poprzysiągł sobie wówczas, że zdobędzie kobietę, którą ujrzał. Teraz Laura ma 365 dni, by zdecydować się na spędzenie z nim reszty swojego życia. Jednak książki Lipińskiej nie kończą się na tym – poznaj kolejne tomy jej twórczości.

Ten dzień i Kolejne 365 dni, czyli Lipińska Blanka i zakończenie trylogii


Miłość? Trudne wybory? Poświęcenie? Jak opisać to, co dzieje się w kolejnych tomach książek Blanki Lipińskiej? Ten dzień udowadnia, że bycie wybranką najbardziej niebezpiecznego mężczyzny na Sycylii wcale nie jest tak proste. Kolejne 365 dni to z kolei następny rok z życia Laury Biel. Don staje przed wyborem między uratowaniem nienarodzonego jeszcze dziecka a zachowaniem życia ukochanej żony. Co wybierze? Nic nie jest tu pewne: oprócz emocji, pikantnych scen erotycznych oraz gry, w której nikt nie jest tak naprawdę dobry.

Lista książek

365 dni - Blanka Lipińska | mała okładka
-44 %

365 dni

Blanka Lipińska

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca....
Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu – w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swo[...]

Więcej

39,90 zł

22,51 zł

Kolejne 365 dni - Blanka Lipińska | mała okładka
-34 %

Kolejne 365 dni

Blanka Lipińska

„Kolejne 365 dni” to wyczekiwana przez licznych fanów Blanki Lipińskiej trzecia część bestsellerowej serii o Laurze Biel. Miłość, trudne, wybory, poświęcenie….

Więcej

39,99 zł

26,31 zł

Ten dzień - Blanka Lipińska | mała okładka
-42 %

Ten dzień

Blanka Lipińska

Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i niewyobrażalny wprost luksus: służba, samochody, nadmorskie rezydencje. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że wokół kręcą się sami gangsterzy, w powietrzu wisi nieokreślona zbrodnia, ktoś stale próbuje ją porwać i zabić, a Olo, najlepsza przyjaciółka, ślepo podąża w[...]

Więcej

39,90 zł

23,17 zł

365 dni Wielkie Litery

Blanka Lipińska

365 dni

Polska odpowiedź na słynne „50 twarzy Greya” – książka „365 dni” to odważna powieść Blanki Lipińskiej. Autorka nie bała się poruszyć w niej spraw, które dla wielu stanowią temat tabu. Ociekająca romantyzmem i erotyzmem historia Massimo Torricelliego i Laury sprawi, że będziesz ją czytać z wypiekami na twarzy.

Klasyczna historia o miłości? Nic podobnego!

W przeddzień 29. urodzin główna bohaterka w[...]

Więcej

49,90 zł

Ten dzień Wielkie Litery

Blanka Lipińska

Ten dzień

Druga część powieści „365 dni”, czyli książka „Ten dzień” Blanki Lipińskiej pozwoli Ci poznać dalsze losy Laury i Massimo. W poprzednim tomie Massimo porwał Laurę i dał jej tytułowe 365 dni na to, by się w nim zakochała. Tak też się stało, a dziewczyna została tym samym żoną jednego z najniebezpieczniejszych gangsterów na Sycylii. Czy w świecie mafijnych porachunków jest miejsce na to, by Laura i[...]

Więcej

49,90 zł

48,78 zł