Brygida Grysiak

Brygida Grysiak

Dziennikarka TVN24, autorka książek: "Wybrałam życie", bestsellerowego wywiadu rzeki z abp. Mieczysławem Mokrzyckim "Najbardziej lubił wtorki", współautorka książki "Kobiety w życiu Jana Pawła II". Nagrodzona złotym medalem Jana Pawła II min. za popularyzowanie jego nauczania.

Lista książek

Miejsce dla każdego

M. Mokrzycki , B. Grysiak

„Nigdy nie miałem wątpliwości, że służę świętemu”

Po bestsellerowym "Najbardziej lubił wtorki" – książce o codziennym życiu papieża Jana Pawła II, arcybiskup Mieczysław Mokrzycki opowiada Brygidzie Grysiak o tym, co działo się w papieskich apartamentach, kiedy nie było w nich gości, a przy stole zasiadali sami domownicy.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Wybrałam życie - Brygida Grysiak  | mała okładka
-32 %

Wybrałam życie

Brygida Grysiak

Aborcja to nie jest powód do dumy. Krystyna zaniosła swoją córeczkę do okna życia. Wiedziała, że samą miłością nie wykarmi pięciorga dzieci. Ale nie mogła znieść myśli, że jej mała Ania nie będzie znała swojej prawdziwej rodziny. Ania wróciła do domu. Daria była prostytutką. Nie wie, który klient jest ojcem jej córki.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Czytam sobie Maestro pokoju poziom 3 - Brygida Grysiak | mała okładka
-32 %

Czytam sobie Maestro pokoju poziom 3

Brygida Grysiak

Książka z serii z kotylionem - specjalnej, limitowanej edycji Czytam sobie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Poruszająca i pełna emocji opowieść o Ignacym Paderewskim - pianiście, polityku i społeczniku. Młody czytelnik dowie się tu wiele o dzieciństwie Paderewskiego. Książka ta pokazuje, że o kraj można walczyć nie tylko z karabinem w dłoni, ale także dyplomacją. Brygida Grysiak, dz[...]

Więcej

14,99 zł

10,23 zł