Chiara Parenti

Chiara Parenti urodziła się w 1980 roku w Lukce, gdzie mieszka wraz z mężem, synem, dwiema złotymi rybkami, dwoma kotami oraz żółwiem. Jest absolwentką filozofii, pisarką oraz niezależną dziennikarką. Związana zawodowo z obszarem komunikacji. Jej ogromną pasją są podróże oraz sztuka – uwielbia rysować. Przez swoich czytelników nazywana jest włoską Jojo Moyes.

Chiara Parenti i jej debiutancka powieść


Pisarka jak sama wspomina, od dzieciństwa zmagała się z wieloma fobiami. Bała się pająków, mówienia tego, co myśli, a także ciemności. W kwietniu 2020 roku opublikowała swoją debiutancką powieść, która znalazła się na topowych pozycjach rankingów najczęściej czytywanych książek. „Sztuka sięgania gwiazd” to publikacja, która motywuje czytelnika do działania i skłania do refleksji nad życiem.

Twórczość, która motywuje


Autorka w swojej twórczości porusza niezwykle istotny temat strachu przed prawdziwym życiem, walki z pokonywaniem swoich wewnętrznych barier, a także problemu żałoby i sposobności radzenia sobie z nią. Jej książki dają siłę tysiącom czytelników. W roku 2021 ukazała się jej kolejna publikacja „Sekretna mowa kamieni” , która jest inspirującą opowieścią o odwadze i sile marzeń.

Lista książek: Chiara Parenti

Sekretna mowa kamieni - Parenti Chiara | mała okładka
-80 %

Sekretna mowa kamieni

Chiara Parenti

8.0 / 10 (88 ocen)

9,00 zł 15,00 zł (-40%) - najniższa cena 44,99 zł (-79%) - cena detaliczna