Chris Miller

Chris Miller to świetny wykładowca i autor książek. Prowadzi zajęcia z historii powszechnej we Fletcher School na Tufts University. Jest stypendystą programu Jeane Kikpatrick Fellow w American Enterprise Institute i dyrektorem programu do spraw Euroazji w Foreign Policy Research Institute. Miller pełni również funkcję dyrektora w Greenmantle, w firmie konsultacyjnej z zakresu makroekonomii i geopolityki, z działami w Londynie i Nowym Jorku. Autor prowadzi także konto na Twiterze. Można odnaleźć go pod nazwą @crmiller1.

Chris Miller – biznesowa książka roku 2023, według „Financial Times” i „New York Times”


Chris Miller jest autorem książki pod tytułem "Wielka wojna o chipy Jak USA i Chiny walczą o technologiczną dominację nad światem". Dzieło zostało wydane w 2022 roku. W Polsce po raz pierwszy zostało opublikowane w 2023 roku przez wydawnictwo Prześwity. Tłumaczeniem zajmował się Michał Głatki i Aleksandra Samson-Banasik. Autor w swojej książce opowiada o chipach, ich historii i ciągłą rywalizacji dwóch mocarstw USA oraz Chin o kontrolę nad technologią mikrochipów. Jest to jedna z najważniejszych książek o technologii i geopolityce w 2023 roku. Partnerem wydania jest miesięcznik „Układ Sił”.

Inne publikacje Millera


Chris Miller w 2001 roku wraz z Robem Scrimgerem i Toddem Brownem opublikował książkę pod tytułem „Windows 2000 Server. Księga eksperta”. W Polsce wydana została ona przez wydawnictwo Helion.

Lista książek: Chris Miller

60,84 zł 60,84 zł - najniższa cena 74,90 zł - cena detaliczna