Elena Armas

Elena Armas urodziła się w Hiszpanii. Od czasów młodości interesowała się literaturą z gatunku romans. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia z zakresu inżynierii chemicznej i uzyskała tytuł magistra inżyniera. Od wielu lat Elena Armas prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, między innymi na Instagramie, publikując tam bardzo ciekawe wpisy.

Elena Armas – wyjątkowe powieści z kategorii literatura obyczajowa i romans


W dorobku Eleny Armas znajdują się dwie powieści. Pierwsza to „ The American Roommate Experiment”. Kolejna wydana parę lat później to „The Spanish love deception”. Powieści Armas zostały opublikowane w formie papierowej. Obecnie przygotowywane są do wydania w wersji audiobook i ebook.

Wyróżnienia za twórczość literacką


Armas została doceniona za swoją twórczość literacką, ponieważ jej powieść „ The Spanish Love Deception” uznano za międzynarodowy bestseller. Scenarzyści poprosili Armas o prawa autorskie i pozwolenie na przekształcenie powieści na scenariusz filmowy The Spanish Love. Ponadto, druga powieść Armas „The American Roommate Experiment” została przetłumaczona na ponad 30 języków i uznana za bestseller według New York Timesa.

Lista książek: Elena Armas

The Spanish Love Deception - Elena Armas | mała okładka
-30 %

The Spanish Love Deception

Elena Armas

7.3 / 10 (2147 ocen)

34,99 zł 33,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

The Long Game - Elena Armas | mała okładka
-30 %

The Long Game

Elena Armas

8.2 / 10 (60 ocen)

34,99 zł 33,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

34,99 zł 33,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna