Elisabet Benavent

Lista książek

W butach Valerii

Elisabet Benavent

Valeria pisze książki o miłości. Całą sobą przeżywa miłość. Ma trzy przyjaciółki: Nereę, Carmen i Lolę. Mieszka w Madrycie i kocha Adriana, do czasu aż poznaje Víctora. Valeria musi być ze sobą szczera. Seks, miłość, wymarzony mężczyzna – nie można mieć wszystkiego na raz. Valeria jest wyjątkowa. Tak jak ty. Wejdź w buty Valerii!
Zabawna, elektryzująca, skrząca się kolorami niczym filmy Almodovara. Prawdziw[...]

Więcej

38,00 zł

W butach Valerii

Elisabet Benavent

Poznaj Valerię, którą pokochały miliony hiszpańskich czytelniczek!
Wyobraź sobie, że masz 28 lat, przystojnego męża i trzy wspaniałe przyjaciółki. Bajka! Tylko że…
Jesteś sześć lat po ślubie, ale ostatni orgazm miałaś ładnych parę miesięcy temu. Właśnie piszesz swoją drugą książkę, lecz wena twórcza opuściła cię na dobre. Wydawca dopomina się o powieść, konto świeci pustkami, mąż nie ma ochoty na seks, za t[...]

Więcej

37,90 zł

W butach Valerii  Tom 1 Valeria - Elisabet Benavent | mała okładka
-43 %

W butach Valerii Tom 1 Valeria

Elisabet Benavent

Gorący Madryt, babskie pogaduchy przy winie i zmysłowy seks. Wejdź w buty Valerii i odkryj siłę kobiecej przyjaźni! Kiedy twój wydawca czeka na kolejny bestseller, a ty kompletnie nie masz weny twórczej, jest kiepsko. Jeśli dodasz do tego sześcioletnie małżeństwo z facetem, który od dawna nie ma ochoty na seks, można powiedzieć, że robi się naprawdę fatalnie… Ale od czego są przyjaciółki! Lola, Carmen i [...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Valeria Tom 2 Valeria w lustrze - Elisabet Benavent | mała okładka
-39 %

Valeria Tom 2 Valeria w lustrze

Elisabet Benavent

Uzależniająca, przezabawna, sugestywna i zmysłowa Hiszpanka wraca, by zawładnąć twoją głową, rozśmieszyć cię, pozwolić opłakać swoje bolączki oraz pomóc uwierzyć w miłość!
Valeria jest w emocjonalnym kołowrotku. Właśnie opublikowała swoją powieść i boi się krytyki. Rozwodzi się z Adrianem i nie jest to łatwe. Jednocześnie nie wie, czy chce wejść w związek z Victorem.
I podczas gdy Valeria boi się, płacze, c[...]

Więcej

39,90 zł

24,43 zł