Emma Isaacs

Emma Isaacs jest kobietą biznesu, która w wieku 18 lat założyła swoją pierwszą firmę. Obecnie jest właścicielką i dyrektorem przedsiębiorstwa Business Chicks. Angażuje się w aktywizację zawodową kobiet i wspieranie pozycji kobiet na rynku pracy. Jest organizatorką prelekcji i wydarzeń, które mają na celu pokazanie siły kobiet w biznesie.

Emma Isaacs – autorka książki dla kobiet


Emma Isaacs jest pisarką, która tworzy przede wszystkim dla kobiet. Jej pierwsza książka pt. „Improwizuj", wydana została w 2018 roku. Autorka próbuje przekonać swoje czytelniczki do podejmowania odważnych, życiowych decyzji i do opuszczenia swojej strefy komfortu. Emma Isaacs zdradza swój przepis na osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym.

Autorka zmieniająca życie kobiet


Australijska pisarka doceniona została przez prestiżowe organizacje za działania na rzecz kobiet. Uznana została za jedną z dziewięciu najbardziej wpływowych i przedsiębiorczych kobiet w Australii, według rankingu przygotowanego przez Sydney Morning Herlad w 2016 roku. Jest również laureatką nagrody Telstra Business Women, którą otrzymała w 2015 roku.

Lista książek: Emma Isaacs

Improwizuj - Isaacs Emma | mała okładka
-55 %

Improwizuj

Emma Isaacs

5.9 / 10 (20 ocen)

20,25 zł 20,25 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna