Erica Dhawan

Erica Dhawan jest wykwalifikowaną trenerką biznesu. Dhawan już w okresie studiów zainteresowała się możliwością wywierania wpływu na osoby prowadzące własne firmy w taki sposób, aby motywować je do zmian, jak również wskazywać im właściwe ścieżki rozwoju. Erica Dhawan udowadnia, że sukces nie musi być niedoścignionym marzeniem początkującego właściciela firmy. Wystarczy wdrożyć odpowiednie działania, jak również nauczyć się rozpoznawać sygnały płynące z otoczenia.

Erica Dhawan – porady dla biznesmenów i liderów zespołów pracowniczych


W dorobku literackim Ericy Dhawan znajdują się różnego typu artykuły, a także książki traktujące o pracy zespołowej, biznesie i możliwościach odnoszenia sukcesu w różnych dziedzinach nauki i przemysłu. Książka „Digital body language” autorstwa Dhawan, przedstawia model działania na rynku w hybrydowym miejscu pracy. Erica Dhawan stworzyła także książkę pod tytułem „Big Things Don The Powerof Connectial inteligence”, w której opisuje, w jaki sposób prowadzić różnego typu negocjacje handlowe.

Motywacja do odniesienia sukcesu na każdym polu


Erica Dhawan jest bardzo popularną mówczyniom motywacyjną, który przygotowuje się solidnie do każdego spotkania, zarówno tego odbywającego się na żywo, jak za pośrednictwem internetu. Dhawan od wielu lat prowadzi swoje konto na Twitterze, gdzie wskazuje, w jaki sposób unikać różnego typu sytuacji, które mogą negatywnie wpływać na karierę zawodową i relacje osobiste w życiu każdego człowieka, niezależnie czy jest on pracownikiem na etacie czy też właścicielem dużego przedsiębiorstwa.

Lista książek: Erica Dhawan

59,99 zł

26,99 zł