Jackson Galaxy

Jackson Galaxy, właściwie Richard Kirshner, urodził się 28 kwietnia 1966 roku w Nowym Jorku. Jest amerykańskim kocim behawiorystą i gospodarzem programu telewizyjnego "Mój kot z piekła rodem".

Jackson Galaxy uczył się kociego behawioryzmu poprzez działalność w Humane Society of Boulder Valley w Kolorado, gdzie pomagał w ratowaniu kotów. Do Kolorado trafił w 1992 roku będąc jeszcze muzykiem, wtedy właśnie rozpoczął pracę w schornisku, gdzie zainteresował się pomocą dla zwierząt i behawioryzmem.

W 2007 roku Galaxy wyjechał do Los Angeles, gdzie kontynuował udzielanie pomocy zwierzętom i rozpoczął indywidualne konsultacje dotyczące kociego behawioryzmu.

Od maja 2011 roku Galaxy prowadzi swój program o nazwie "Kot z piekła rodem" w telewizji Animal Planet, gdzie pomaga właścicielom rozwiązać problemy natury behawioralnej z ich kotami.

Lista książek

Kocie mojo czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota - Galaxy Jackson, Delgado Mikel, Rock Bobby | mała okładka
-32 %

Kocie mojo czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota

Galaxy Jackson, Delgado Mikel, Rock Bobby

Wszechstronny poradnik gospodarza programu Kot z piekła rodem. Jackson Galaxy pokazuje, w jaki sposób zrozumieć kocie zachowanie i uczynić kota zdrowym i szczęśliwym.
Mojo to pewność siebie, którą kot przejawia, gdy czuje się swobodnie i może się zachowywać w zgodzie ze swoimi instynktami. Gdy pewności siebie brak, pojawiają się problemy: agresja, lękliwość, załatwianie się poza kuwetą. Pomoc w odkryciu i w[...]

Więcej

39,99 zł

27,03 zł

Kocia magia

Jackson Galaxy

Jackson Galaxy, gwiazda popularnego programu Kot z piekła rodem, opowiada historię kota, który nadał sens jego życiu i sprawił, że Jackson stał się amerykańskim Kocim Tatą.

Galaxy, uzależniony od alkoholu i narkotyków, nieodnoszący sukcesów muzyk rockowy, zatrudnił się w schronisku, usiłując znaleźć sens swojego istnienia w opiece nad zwierzętami. Pewnego dnia bardzo liczna gromada psów i kotów powiększyła[...]

Więcej

34,90 zł

17,45 zł