Jennifer L. Armentrout

Jennifer Lynn Armentrout jest amerykańską pisarką współczesnego romansu, zjawisk paranormalnych i science fiction. urodziła się w Zachodniej Virginii. Niektóre z jej prac znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa.

Lista książek

Dark Elements. Tom 1: Ognisty pocałunek - Jennifer L. Armentrout | mała okładka
-37 %

Dark Elements. Tom 1: Ognisty pocałunek

Jennifer L. Armentrout

Tom 1 bestsellerowej serii "Dark Elements". Pierwszy pocałunek może być tym ostatnim.
Siedemnastoletnia Layla chciałaby być normalna, jednak jej pocałunek zabija wszystko, co posiada duszę. Jako półdemon i półgargulec Layla posiada niespotykane umiejętności.

Więcej

39,90 zł

24,99 zł

Origin

Jennifer L. Armentrout

Po udanej, lecz katastrofalnej w skutkach wyprawie do Mount Weather, Daemon będzie musiał zmierzyć się z brutalnym faktem. Katy już nie ma. Została porwana. Odnalezienie jej staje się jego głównym celem. Czy pozbędzie się każdego, kto stanie mu na drodze? Bez problemu. Czy zrówna z ziemią cały świat, by ją odnaleźć? Bardzo chętnie. Czy zdemaskuje kosmitów? Z przyjemnością.

Więcej

39,90 zł

25,74 zł

Opal

Jennifer L. Armentrout

Po wszystkim co się stało, nie jestem już tą samą Katy. I nie jestem pewna, jak to się skończy. Gdy każdy krok ku prawdzie zbliża nas do tajemniczej organizacji, odpowiedzialnej za torturowanie i testowanie hybryd, zdaję sobie sprawę, że dobre zakończenie nie istnieje.

Więcej

39,90 zł

25,34 zł

Obsydian

Jennifer L. Armentrout

Kiedy przeprowadziliśmy się do Zachodniej Wirginii, zanim zaczęłam mój ostatni rok w szkole, musiałam przyzwyczaić się do dziwacznego akcentu, rwącego się łącza internetowego i całego morza otaczającej mnie nudy... Aż do momentu, kiedy spotkałam mojego nowego, wysokiego sąsiada o niesamowitych, zielonych oczach. Wtedy sprawy zaczęły obierać zupełnie inny kierunek...

Więcej

39,90 zł

24,99 zł

Onyks - Jennifer L. Armentrout | mała okładka
-37 %

Onyks

Jennifer L. Armentrout

Departament Obrony przysłał swoich ludzi. Jeśli tylko dowiedzą się, co potrafi Daemon i że jesteśmy połączeni, już jest po mnie. Podobnie jak i po nim. I jeszcze jest ten nowy chłopak w szkole, który ma własną tajemnicę. Wie, co mi się przydarzyło i może pomóc, ale żeby to zrobić, muszę okłamać Daemona i trzymać się od niego z daleka. Jakby to było w ogóle możliwe.

Więcej

39,90 zł

24,99 zł

Opposition - Jennifer L. Armentrout | mała okładka
-37 %

Opposition

Jennifer L. Armentrout

Katy wie, że świat zmienił się w noc, gdy przybyli Luksjanie. Nie wierzy, że Daemon nie zrobił nic, kiedy jego rasa groziła usunięciem ludzkości i hybryd z powierzchni Ziemi. Jednak granice między dobrem a złem rozmyły się.

Więcej

39,90 zł

24,99 zł

Oblivion - L. Armentrout Jennifer | mała okładka
-37 %

Oblivion

L. Armentrout Jennifer

Wyczułem kłopoty z chwilą, gdy Katy Swartz wprowadziła się do domu obok. Dużo kłopotów.
Tak, tego właśnie brakowało. Zwłaszcza, że i tak jestem tu obcy. Moi ludzie przybyli na Ziemię z Lux, planety oddalonej o trzynaście miliardów lat świetlnych. Poza tym ludziom nie można przecież ufać. Boją się nas. Potrafimy dokonywać rzeczy, o których oni mogą tylko pomarzyć i, szczerze mówiąc, wyglądają przy nas jak ba[...]

Więcej

39,90 zł

24,99 zł

Arktyczny dotyk - Jennifer L. Armentrout | mała okładka
-37 %

Arktyczny dotyk

Jennifer L. Armentrout

Layla Shaw próbuje pozbierać kawałki swojego roztrzaskanego życia. Nie jest to łatwe w przypadku siedemnastolatki święcie przekonanej, że gorzej już być nie może. Co gorsza, z uwagi na tajemniczą moc, jaką włada dziewczyna, jej niewiarygodnie przystojny przyjaciel, Zayne, na zawsze pozostanie dla niej nieosiągalny.

Więcej

39,90 zł

24,99 zł

Obsesja - Jennifer L. Armentrout | mała okładka
-37 %

Obsesja

Jennifer L. Armentrout

Hunter to bezlitosny zabójca. Ministerstwo Obrony trzyma go w garści, co nie jest do końca złe, ponieważ zabija złych gości. W większości przypadków lubi swoją robotę.
Do czasu, kiedy trafia mu się zlecenie, jakiego do tej pory nie miał - chronić.

Więcej

39,90 zł

24,99 zł

Zapowiedź
Czyste serce - Jennifer L. Armentrout | mała okładka

Czyste serce

Jennifer L. Armentrout

Według przepowiedni Alex jest stworzona jest do wielkich rzeczy… Zaczyna więc trenować wraz z Aidenem i Sethem. Nie jest to jednak łatwe dla dziewczyny, szczególnie, że staje się celem kogoś, kto za wszelką cenę pragnie ją wyrzucić z Przymierza. Alex nurtuje pytanie kto za tym stoi?

Więcej

39,90 zł