Joanna Brodzik

JOANNA BRODZIK – urodziła się 11 stycznia 1973 roku w Krośnie Odrzańskim. Jest znaną polską aktorką, absolwentką warszawskiej PWST. Największą popularność przyniosły jej role w takich serialach, jak choćby „Kasia i Tomek”, „Graczykowie”, „Dom nad rozlewiskiem” czy też „Magda M.”, za które wielokrotnie była nagradzana między innymi Telekamerami. Joanna Brodzik zagrała również w filmie na podstawie uwielbianej przez czytelniczki książki Katarzyny Grocholi pt. „Nigdy w życiu!”.

Joanna Brodzik – życie prywatne


Joanna Brodzik w przeszłości była związana z aktorem Bartłomiejem Świderskim. Z kolei od 2003 roku jej partnerem jest Paweł Wilczak, z którym ma dwóch synów – bliźniaków.

Joanna Brodzik – książka kulinarna


Wielką pasją Joanny Brodzik jest również gotowanie. Aktorka postanowiła podzielić się swoją miłością do kulinariów z fanami i wydała książkę „Umami. Opowieści i przepisy”, która ukazała się 2021 roku nakładem wydawnictwa Znak Koncept. Joanna Brodzik umieściła w niej nie tylko ciekawe przepisy na tradycyjne i nieco bardziej egzotyczne potrawy. W książce znajdują się również dowcipne i wciągające historie związane oczywiście z jedzeniem!

Lista książek: Joanna Brodzik

47,59 zł 47,59 zł - najniższa cena 69,99 zł - cena detaliczna

47,59 zł 47,59 zł - najniższa cena 69,99 zł - cena detaliczna