K. A. Figaro

Autorka na co dzień zajmuje się doradztwem zawodowym oraz pracuje jako inspektor w dziale świadczeń w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sochaczewie. Swój wolny czas spędza z mężem i córką. Wieczorami relaksuje się przy muzyce i to właśnie wtedy w jej głowie rodzą się różne scenariusze, które później przelewa na papier. Tak właśnie powstała jej debiutancka książka „Prosty Układ”.

Lista książek

Rozchwiani. Tom 4. Dwie drogi
 - K.A. Figaro | mała okładka
-20 %

Rozchwiani. Tom 4. Dwie drogi

K.A. Figaro

Drogi bohaterów bestsellerowej serii „Rozchwiani” rozdzieliły się i prowadzą w różnych kierunkach...

Łucja odnajduje spokój i bezpieczeństwo w silnych ramionach Alexa. Trudne doświadczenia z przeszłości umacniają ich więź. Niestety, pewnego dnia otrzymują informację, która wywraca ich życie do góry nogami…

Czy bohaterka nabierze odwagi i zdecyduje się na diametralną zmianę z własnej woli? A może ktoś [...]

Więcej

36,99 zł

29,54 zł

Nowość
Bez tchu - Figaro K.A. | mała okładka
-19 %

Bez tchu

Figaro K.A.

Pełne emocji, wzruszeń i gorącego seksu zakończenie serii Rozchwiani.

Czy Łucja i Dymitr będą w końcu razem? Czy córeczka połączy ich drogi, czy może Łucja ułoży sobie życie na nowo i znajdzie szczęście u boku innego mężczyzny? Wybuchowa opowieść o wielkiej namiętności i miłości, która jest na końcu historii, a nie jak większość historii miłosnych się nią zaczyna.

Więcej

39,90 zł

32,19 zł

Próba życia Tom 3 - Figaro K. A. | mała okładka
-20 %

Próba życia Tom 3

Figaro K. A.

Trzeci tom bestsellerowego cyklu Rozchwiani! Życie porządnie dało w kość głównym bohaterom. Mogłoby się wydawać, że Dymitr, osoba zimna jak lód, nie ma żadnych uczuć. Jednak marnieje z dnia na dzień. Tworzy swój własny świat, myśląc, że się w nim obroni. To jednak nie działa, mężczyzna wpada w obsesję, ucieka przed pomocą… Czy Łucja i Dymitr odnajdą do siebie drogę? Czy idealny podstęp wyjdzie obojgu na do[...]

Więcej

36,99 zł

29,77 zł

Zranione uczucia - K. A. Figaro | mała okładka
-20 %

Zranione uczucia

K. A. Figaro

Dotychczasowy układ pomiędzy Łucją, a Dymitrem, który do tej pory opierał się wyłącznie na gorącym i niezobowiązującym seksie, przestał funkcjonować na tych samych zasadach.

Więcej

36,99 zł

29,77 zł