Karolina Morawiecka

Urodzona w Krakowie, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie wraz z mężem mieszka w jednej w podkrakowskich miejscowości. Prywatnie żona i właścicielka trzech psów. Debiut Morawieckiej „Śledztwo od kuchni” cieszy się dużym powodzeniem.

Lista książek

Morderca na plebanii czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie - Karolina Morawiecka | mała okładka
-43 %

Morderca na plebanii czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie

Karolina Morawiecka

W Wielmoży umiera starsza parafianka. Zwyczajna kolej rzeczy? A może... zabójstwo idealne? I co ma z tym wspólnego zbrodnia sprzed lat?
Do akcji wkracza znana ze „Śledztwa od kuchni” wdowa po aptekarzu ze Skały, Karolina Morawiecka. To miejscowa panna Marple, której pomagają zakonnica, pies oraz zna-jomość literatury i sztuki kulinarnej.
Cztery sprawy. Pięć ciał. Dwie detektywki. Jeden morderca… I oczywiś[...]

Więcej

29,99 zł

17,24 zł

Śledztwo od kuchni czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie

Karolina Morawiecka

Na zamku w Pieskowej Skale znaleziono ciało młodej kobiety. Czy to morderstwo? Kto zabił? Odpowiedź nie będzie łatwa… Gdy policyjne dochodzenie nie przynosi efektów, na scenę wkracza Herkules Poirot w spódnicy, panna Marple Ojcowskiego Parku Narodo-wego – wdowa po aptekarzu ze Skały, Karolina Morawiecka we własnej osobie! Ufna w swoją intuicję i przekonana, że nic się przed nią nie ukryje, przystępuje do dz[...]

Więcej

29,99 zł

17,08 zł

Zabójstwo na cztery ręce czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie - Karolina Morawiecka | mała okładka
-43 %

Zabójstwo na cztery ręce czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie

Karolina Morawiecka

Na weselu dochodzi do morderstwa. Kto spośród zaproszonych gości miał motyw? Dla-czego nikt nie przyznaje się do znajomości ze zmarłym? Czy dojdzie do skandalu?
Do akcji wkracza znana z dwóch poprzednich części cyklu wdowa po aptekarzu ze Skały, Karolina Morawiecka. To miejscowa panna Marple, której pomagają zakonnica, pies oraz znajomość literatury i sztuki kulinarnej.
Czy wdowie po aptekarzu uda się rozwi[...]

Więcej

29,99 zł

17,24 zł