Katarzyna Bosacka

Lista książek

Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej

Katarzyna Bosacka

Kuchnia polska TO JEST TO! Różnorodna, arcysmaczna, coraz bardziej nowoczesna. Zmienia się tak samo dynamicznie jak nasz kraj i bez kompleksów wytrzymuje konkurencję najbardziej znanych kuchni europejskich.

W ostatnich latach wydano wiele książek znakomitych szefów kuchni propagujących nowoczesną kuchnię polską, ale często są to propozycje nie dla kucharzy amatorów ale dla zaawansowanych, wyposażonych w ko[...]

Więcej

44,90 zł

32,55 zł

Wiem co jem. Przepisy z programu

Katarzyna Bosacka, Aleksandra Misztal

Przygotuj w domu zdrowsze wersje popularnych produktów i dań!
Tytuł dla osób gotujących i dbających o jakość serwowanego przez siebie jedzenia. Dla fanów Kasi Bosackiej i programu „Wiem co jem”.

Więcej

29,90 zł

19,85 zł

Wiem co kupuję! Poradnik konsumenta - Katarzyna Bosacka, Dorota Frontczak | mała okładka
-28 %

Wiem co kupuję! Poradnik konsumenta

Katarzyna Bosacka, Dorota Frontczak

Po bestsellerowym poradniku konsumenta „Czy wiesz, co jesz?” przyszedł czas na „Wiem, co kupuję!”
Kasia Bosacka wraz ze swoją ekipą testuje oferowane przez handel przedmioty codziennego użytku. Podpowiada, jak wybierać artykuły najbardziej odpowiednie do naszych potrzeb i w najlepszych cenach.

Więcej

24,90 zł

18,04 zł

Czy wiesz, co jesz? Poradnik konsumenta.

Katarzyna Bosacka, Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska

Wyjątkowy poradnik dla każdego, kto udaje się na zakupy i chce być świadomym co warto kupić a co należy omijać! Nasze autorki przejrzały wszystkie półki z żywnością w sklepach i supermarketach. Sprawdziły jakość wędlin, przekopały chłodnie z mrożonkami, oceniły jakość warzyw i owoców, zważyły żywność light i spróbowały, co pysznego wysmażył nam fast food.

Więcej

24,90 zł

16,53 zł

Kasia Bosacka cudnie chudnie Żegnaj pulpecie

Katarzyna Bosacka

Znana dziennikarka, prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” w stacji TVN Style, pewnego dnia postanowiła cudnie schudnąć. Zakasała rękawy i zabrała się do pracy. O swojej walce z nadprogramowymi kilogramami systematycznie opowiadała w programie „Dzień Dobry TVN”. Pożegnanie z pulpetem nie przyszło łatwo. Kasia musiała się nieźle namęczyć, by osiągnąć upragnioną wagę. Jak jej się to udało? Poprze[...]

Więcej

29,90 zł

21,67 zł

Czy wiesz, co jesz? Leksykon dobrych zakupów - Katarzyna Bosacka | mała okładka
-35 %

Czy wiesz, co jesz? Leksykon dobrych zakupów

Katarzyna Bosacka

Egzotyczne oleje, które cudownie leczą raka, jagody pożerające tkankę tłuszczową we śnie, napoje oczyszczające krew, sproszkowane wodorosty odpędzające złe moce. Media, a zwłaszcza internet, pełne są mitów na temat żywności i żywienia, zachęt do jedzenia pączków z buraków, „kotletów” z kaszy manny czy picia kawy z olejem kokosowym.
Czas na porządek w tym śmietniku informacyjnym!
"Czy wiesz, co jesz? Leksyk[...]

Więcej

39,90 zł

26,04 zł