Leonard Mlodinow

Lista książek

Jeszcze krótsza historia czasu - Stephen W. Hawking, Leonard Mlodinow | mała okładka
-31 %

Jeszcze krótsza historia czasu

Stephen W. Hawking, Leonard Mlodinow

„Krótka historia czasu”, światowy bestseller Stephena Hawkinga, zdążyła już wejść do kanonu literatury popularnonaukowej. Do jej sukcesu przyczyniły się zarówno renoma autora, jak i zagadnienia, którymi się w książce zajmuje: natura przestrzeni i czasu, rola Boga w akcie stworzenia, historia oraz przyszłość wszechświata. Czytelnicy wielokrotnie zwracali uwagę profesorowi Hawkingowi na trudności ze zrozumieniem niektórych spośród najbardziej istotnych koncepcji. Autor postanowił wyjść temu naprzeciw. Tak też powstała „Jeszcze krótszej historii czasu” - wyraz dążenia autora do uczynienia jego dzieła bardziej przystępnym i bardziej aktualnym dla czytelników

Więcej

39,90 zł

27,65 zł

Nieświadomy mózg

Leonard Mlodinow

Leonard Mlodinow odkrywa przed czytelnikami zaskakujące i egzotyczne siły działające pod powierzchnią naszych umysłów oraz pokazuje, jak działają instynkty powstałe w nieświadomości, które zazwyczaj mamy za w pełni świadome i racjonalne przyczyny zachowań.

Więcej

39,90 zł

25,99 zł

Krótka historia rozumu. Od pierwszej myśli człowieka do rozumienia Wszechświata - Leonard Mlodinow | mała okładka
-34 %

Krótka historia rozumu

Leonard Mlodinow

Czy jesteśmy, jak sugerował kilka dziesięcioleci temu Stephen Hawking, na progu znalezienia odpowiedzi na wszystkie fundamentalne pytania dotyczące przyrody? A może – podobnie jak stało się to na przełomie XIX i XX wieku – teorie, które uważamy dziś za prawdziwe, zostaną niebawem zastąpione przez coś zupełnie innego?

Więcej

45,00 zł

29,48 zł