Liz Braswell

Liz Braswell urodziła się w Anglii. Ukończyła ona studia na Brown University na wydziale egiptologii. Jest ona autorką książek z gatunku young adult. Jej najsłynniejsza seria „The Nine Lives of Chloe King została zaadaptowana na serial telewizyjny. Jest także autorką książek z serii Mroczna baśń.

Lista książek

Potęga magii Mroczna baśń - Liz Braswell | mała okładka
-50 %

Potęga magii Mroczna baśń

Liz Braswell

Co by było, gdyby Aladyn nie posiadł czarodziejskiej lampy?
Aladyn to Uliczny Szczur. Dzień w dzień musi walczyć o przetrwanie – tak jak inni ze slumsów zubożałego Agrabahu.
Dżasmina jest księżniczką. Czeka ją zaaranżowane małżeństwo. To ostatnia rzecz, o jakiej marzy bystra, wrażliwa dziewczyna, która pragnie poznać świat za murami pałacu.
Wszystko staje na głowie, gdy po tron sięga wezyr Dżafar, zaufany d[...]

Więcej

39,99 zł

19,99 zł

Dziewięć żyć Chloe King Tom 1 Upadła

Liz Braswell

Chloe King to normalna nastolatka, chodzi do szkoły, interesuje się chłopcami, kłóci się z mamą. Do czasu. W okolicy swoich 16-tych urodzin Chloe orientuje się, że ma bardzo szczególne zdolności… Zrobi wszystko żeby odkryć prawdę. Musi się spieszyć bo jej prześladowca cały czas czai się w cieniu, żeby znów zabić. Bo Chloe ma dziewięć żyć, ale czy one jej wystarczą…?

Więcej

34,90 zł

Dawno dawno temu we śnie Mroczna baśń

Liz Braswell

A jeśli Śpiąca Królewna nigdy się nie obudzi? Smok został pokonany. Książę jest w zamku – gotowy obudzić królewnę pocałunkiem. Jednak gdy jego usta dotykają warg dziewczyny, książę zasypia. Ma jeszcze szansę uratować królewnę i jej poddanych… we śnie. Musi się śpieszyć bo szpiedzy Maleficent czyhają na Aurorę na każdym kroku. Czasu jest mało, ale jedno jest pewne. Ta bajka jeszcze się nie skończyła.[...]

Więcej

39,99 zł

26,55 zł

Świat obok świata Mroczna baśń

Liz Braswell

Od dnia, w którym złowroga wiedźma morska pokonała małą syrenkę i zabiła króla Trytona, minęło już pięć lat. Ariel zasiada na tronie Atlantyki jako jej niema królowa, a Urszula włada królestwem księcia Eryka. Pewnego dnia Ariel dowiaduje się, że być może jej ojciec wciąż jeszcze żyje. Powraca więc do świata – i do księcia – którego miała już nigdy nie zobaczyć. Czy Ariel będzie w stanie pokonać czarownicę i[...]

Więcej

39,99 zł

26,55 zł

Cierń klątwy Mroczna baśń - Liz Braswell | mała okładka
-50 %

Cierń klątwy Mroczna baśń

Liz Braswell

Bella – uwięziona w zamku Bestii – dotyka zaczarowanej róży skrytej w opustoszałej komnacie. Nagle jej umysł zalewają obrazy matki, którą ledwie pamięta. Matki, która lata temu przeklęła Bestię, jego zamek i sługi. Ogłuszeni i zdezorientowani Bella i Bestia muszą współpracować, aby rozwikłać tajemnice i odkryć prawdę.

Więcej

39,99 zł

19,99 zł

Dziewięć żyć Chloe King Tom 3 Wybrana

Liz Braswell

Ostatne tygodnie były dość trudne, ale Chloe King panuje nad sytuacją.
Tak, jest niezwykła, i tak, dwie rywalizujące ze sobą grupy uważają, że została wybrana do roli przywódcy.
Ale ona nie kupuje tego całego gadania o starożytnej wojowniczce.
Kiedy jednak znajduje w bocznej uliczce jednego ze swoich przyjaciół wykrwawiającego się na śmierć,
zdaje sobie sprawę, że czas walki jeszcze nie minął.
I tak naprawd[...]

Więcej

34,90 zł