Łucja Malec-Kornajew

Łucja Malec - Kornajew jest historyczką sztuki i przewodnikiem. Mieszka w Krakowie. Pracowała w Małopolskim Instytucie Kultury. Brała udział w organizowaniu największego festiwalu teatralnego w Krakowie- KRT Festival. Prowadziła program na TVP Kraków pt. „ Książki pod specjalnym nadzorem”. Założyła jako pierwsza Dziecięce Biuro Detektywistyczne. Jest laureatką Nagrody Krakowa Miasta Literatury UNESCO.

Łucja Malec- Kornajew –autorka książki


Łucja Malec- Kornajew wydała w 2020 roku książkę pt. „ Złoty pociąg i inne największe zagadki historii sztuki w Polsce”. Publikacja skierowana jest do dzieci oraz młodzieży. W książce pisarka opisuje przygody Fishki -najsłynniejszej detektyw tajemnic sztuki w Polsce. Pisarka zaprasza dzieci do świata ciekawych odkryć.

Łucja Malec-Kornajew -przewodniczka po Krakowie


Łucja Malec -Kornajew zaczynała swoją pracę jako przewodnik po Krakowie. Z czasem otworzyła Biuro Detektywistyczne dla Dzieci, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zostało nagrodzone główną nagrodą w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku”, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Kolejnym pomysłem było stworzenie z Pauliną Jurkowską- Pudełko „Smoczych Przewodników dla Dzieci”. Projekt jest w chwili obecnej tylko pomysłem, ale ruszyła już akcja zbierania środków finansowych na jego realizację.

Lista książek: Łucja Malec-Kornajew

26,99 zł 26,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna

Nowość
Kraków dla dużych i małych - Łucja Malec-Kornajew | mała okładka
-36 %

Kraków dla dużych i małych

Łucja Malec-Kornajew

44,93 zł 45,66 zł - najniższa cena 69,90 zł - cena detaliczna