Maciej Szaciłło

Maciej Szaciłło to miłośnik ceramiki, kulinariów, jogi i medytacji. Z połączenia tej ostatniej i gotowania powstało MEDYtuJEMY. Wraz z żoną Karoliną prowadzi warsztaty dla dzieci, dorosłych oraz wyjazdowe detoksy. Jest kucharzem w Dzień Dobry TVN. Jest współautorem 6 książek kulinarnych m.in. ” Przemytników mar¬chewki groszku i soczewicy”, „Swojsko”, „Karolina odNOWA” i bestseller – „Karolina na detoksie”. Był też autorem rubryki kulinarnej w Magazynie Sens.

Lista książek

Karolina na detoksie

Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło

Przecież wiesz, jak to jest: próbujesz przeróżnych diet, ćwiczeń, liczysz kalorie, stajesz na wadze i nic. Tak było też z Karoliną: co dieta, to porażka. Ale – trochę jak w bajce, choć to najprawdziwsza prawda – Karolina spotkała Maćka, który od kilku lat gotuje w programie „Dzień dobry TVN”.

Więcej

34,99 zł

23,53 zł

Przyprawy które leczą Lecznicza moc natury - Szaciłło Karolina, Szaciłło Maciej | mała okładka
-43 %

Przyprawy które leczą Lecznicza moc natury

Szaciłło Karolina, Szaciłło Maciej

Czy wiesz jak wielka siła tkwi w przyprawach i ziołach? Przeczytaj Przyprawy, które leczą i skorzystaj z leczniczej mocy natury!
Ilość przypraw, ziół i korzennych mieszanek na sklepowych półkach rośnie z roku na rok, jednak wiedza na ich temat jest wciąż niewielka.
Dowiedz się jak nawet najmniejsza ilość kminu rzymskiego, cynamonu cejlońskiego lub mniej znanej asafetydy może zmienić smak i właściwości zdrow[...]

Więcej

49,90 zł

28,64 zł

Detoksy. Jak oczyścić swój organizm - Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło | mała okładka
-43 %

Detoksy. Jak oczyścić swój organizm

Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło

Wielbiciele zieleniny skorzystać mogą z detoksu chlorofilowego. Ci, którzy obawiają się, że oczyszczaniu towarzyszy głód – powinni wypróbować detoks krzemowy, a tych, którzy preferują owoce, na pewno zainteresuje detoks owocowy.

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem

Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło

Jedzenie nie może być tylko koniecznością, ani sprowadzać się tylko do przyjemności. Powinno również sprzyjać naszemu zdrowiu. Dzięki tej książce nauczycie się przyrządzać pyszne potrawy, w rozsądnym czasie i budżecie, a co więcej – łatwe do zabrania na wynos.

Więcej

39,90 zł

25,12 zł