Maciej Szaciłło

Maciej Szaciłło jest jednym z najpopularniejszych polskich ekspertów od zdrowego i ekologicznego żywienia. Jest prowadzącym cieszących się ogromną popularnością kursów, szkoleń oraz warsztatów zdrowego gotowania. Wspólnie z żoną Karoliną prowadzą też zajęcia związane z medytacją i ćwiczeniami oddechowymi. Szaciłło występuje jako kucharz w programie Dzień Dobry TVN.

Maciej Szaciłło i propagowanie zdrowego stylu życia


Maciej Szaciłło wraz ze swoją żoną Karoliną napisali liczne publikacje i książki, które poświęcone są zdrowiu i oczyszczaniu organizmu. To między innymi takie publikacje jak "Detoksy, jak oczyścić swój organizm", „Depresja, jedzenie które leczy", Żyć dobrze z alergią", czy  "Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem".

Sława i życie prywatne


Maciej Szaciłło największą sławę zdobył dzięki nieudanemu małżeństwu z aktorką Moniką Mrozowską, z którą ma dwójkę dzieci. Jednak rozgłos ten potrafił przekuć w wartościową działalność, dotyczącą propagowania zdrowego żywienia. Gdy poznał swoją drugą żonę Karolinę, postanowił pomóc jej w zrzuceniu 20 nadprogramowych kilogramów, a wszystko to dzięki opisywanym w jego książkach metodom zdrowego żywienia.

Lista książek: Maciej Szaciłło

39,90 zł

22,70 zł

49,90 zł

28,39 zł

34,99 zł

23,32 zł