Magdalena Kozak

Urodzona w 1971 roku, z wykształcenia jest lekarzem, pracuje w dziedzinie badań klinicznych. Jej zamiłowania to wszelkiego rodzaju militaria. Skacze ze spadochronem, strzela, uprawia sporty walki.

Lista książek

Nocarz - Magdalena Kozak | mała okładka
-28 %

Nocarz

Magdalena Kozak

Praca w służbach specjalnych niektórych może pociągać, innych odstraszać. Wiadomo — stres, narażanie życia i jeszcze obowiązek, który każe trzymać język za zębami. Nie jest łatwo. Ale dla niektórych to sposób na życie. Dzięki ciągłej dawce adrenaliny we krwi czują, że istnieją. Taką drogę wybrał również bohater książki Magdaleny Kozak. Służbie dla Ojczyzny gotowy był poświęcić wszystko. Dostał nowe życie, n[...]

Więcej

34,90 zł

25,25 zł

Nikt - Magdalena Kozak | mała okładka
-20 %

Nikt

Magdalena Kozak

Czasami po prostu trzeba być NIKIM, by coś znaczyć
Krwawe akcje jednostek specjalnych to dopiero początek rozpaczliwej walki o przetrwanie. Co zwycięży: pojednanie, instynkt łowcy, fanatyczna wiara?
Przeznaczenie zbliża się taktycznym krokiem komandosa. Spogląda lufą wycelowanego glocka. Uderzy furią pierwotnego drapieżcy. Kły w śmiertelnej ciszy nocy. Syk zabójczych 9 mm Para. Zew drapieżnika, zew krwi, żą[...]

Więcej

34,90 zł

27,77 zł

Łzy Diabła

Magdalena Kozak

Planeta Dżahan, gdzieś w odległej galaktyce. Zamieszkała przez rozwiniętą cywilizację, której nieobcy jest honor, prawo, wierzenia, wojny. Brak jej tylko zaawansowanej technologii.

Więcej

39,99 zł

Renegat

Magdalena Kozak

Kiedyś Jerzy Arlecki, nowy nabytek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, nie chciał wierzyć w wampiry, ani tym bardziej w ich doborową jednostkę, chroniącą ludzi przed spragnionymi świeżej krwi renegatami. Kiedy jednak sam obudził się dla Nocy przysięgał i sobie i innym, że zawsze będzie po stronie tych dobrych i prawych. Czy zdoła dotrzymać swojej przysięgi?
Ranny Vesper trafia w ręce renegatów, ci zaś prób[...]

Więcej

34,90 zł

27,77 zł

Tajne Akta Vespera Tom 4 Młody - Magdalena Kozak | mała okładka
-20 %

Tajne Akta Vespera Tom 4 Młody

Magdalena Kozak

Czasem okazuje się, że osiągnąć szczyt marzeń, to dopiero początek prawdziwych kłopotów.

Od kiedy Vesper został lordem, na jego głowę spadają same problemy.

I nie chodzi tylko o to jak wykarmić i opłacić własny ród. Także droga do współpracy z pozostałymi wampirzymi lordami, o sięgającym setek lat doświadczeniu, nie jest dla młodego ex-nocarza usłana krwistymi różami.

Na szczęście świat sam domaga się ro[...]

Więcej

37,90 zł

30,16 zł

Minas Warsaw - Magdalena Kozak | mała okładka
-28 %

Minas Warsaw

Magdalena Kozak

"RADUJCIE SIĘ, MIESZKAŃCY! WIELKI MAG WYBRAŁ WASZ GRÓD NA SWĄ SIEDZIBĘ. ZOSTALIŚCIE ZASZCZYCENI!"

Pewnego pięknego, a właściwie całkiem pochmurnego dnia, nad Warszawą przetoczył się grom. A potem oczom mieszkańców i przyjezdnych ukazał się smok. I mag. Ale naprawdę dziwnie zrobiło się dopiero chwilę później...

Maciek Jeżewski, inżynier wsparcia w dziale IT Urzędu Miasta, nie jest idealnym kandydatem na ne[...]

Więcej

44,90 zł

32,49 zł