Magdalena Pasternak

Magdalena Pasternak jest autorką poczytnych powieści obyczajowych i romantycznych, które zawierają elementy erotyki. Zawodowo pracuje jako specjalista marketingowy w branży motoryzacyjnej. Prywatnie miłośniczka Formuły 1. Autorka ma szerokie grono czytelników, którzy nieustannie czekają na nowe książki Magdaleny Pasternak.

Magdalena Pasternak – autorka powieści dla kobiet


Pierwsza publikacja Magdaleny Pasternak ukazała się w 2021 roku. Książka pt. „LUST-ta noc” podbiła serca czytelniczek. Autorka opowiada historię silnej kobiety – Luny Clark, która niespodziewanie spotyka przystojnego Hawajczyka. Magdalena Pasternak snuje opowieść o burzliwej relacji, pełnej namiętności i niespodziewanych zwrotów akcji.

Nietuzinkowe historie opowiadane przez Magdalenę Pasternak


W 2022 roku została wydana powieść Magdaleny Pasternak pt. „Władza”. Główna bohaterka zostaje zmuszona do poślubienia okrutnego mężczyzny, aby uratować rodzinny biznes. Jest to książka pełna intryg, które prowadzą do nieoczekiwanego zakończenia. Najnowsza powieść Magdaleny Pasternak pt. "Kontrahent" ukazała się w 2023 roku. Autorka romansów zabiera czytelnika w świat motoryzacji, w którym rządzą pieniądze.

Lista książek: Magdalena Pasternak

Kontrahent
 - Magdalena Pasternak | mała okładka
-31 %

Kontrahent

Magdalena Pasternak

7.6 / 10 (32 ocen)

34,44 zł 34,44 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna

Władza Tom 1 - Magdalena Pasternak | mała okładka
-37 %

Władza Tom 1

Magdalena Pasternak

7.4 / 10 (115 ocen)

26,46 zł 25,01 zł - najniższa cena 41,90 zł - cena detaliczna

Kontrahent WIELKIE LITERY - Magdalena Pasternak | mała okładka

Kontrahent WIELKIE LITERY

Magdalena Pasternak

59,90 zł 59,90 zł - najniższa cena 59,90 zł - cena detaliczna