Maia Sobczak

Maia Sobczak to autorka bloga „Qmamkasze”. Z wykształcenia psycholog. Sobczak stara się żyć według zasad filozofii pozytywnej. W trakcie kariery zawodowej Maia Sobczak uzyskała także certyfikat Dietoterapeuty. To konsultantka Ajurwedy z ramienia Jiva institute w Indiach.

Maia Sobczak – poradniki kulinarne


W dorobku literackim Sobczak znajduje się książka napisana wraz z Grzegorzem Łapanowskim- „Szkoła na widelcu. Najlepsze przepisy dla całej rodziny”, a także dwie bestsellerowe pozycje beletrystyczne „Qmam kaszę czyli powrót do korzeni” i „Przepisy na szczęście”. To poradniki kulinarne, w których Maia Sobczak przedstawia model żywienia, oparty wyłącznie na naturalnych składnikach.

Sposób na zdrowe menu


Dietoterapeuta Maia Sobczak, w swoich poradnikach stara się udowodnić, że smaczne jedzenie nie musi być tuczące i niezdrowe. Przedstawione przepisy kulinarne to potrawy, które można przygotować w zaciszu swojego domu z produktów znajdujących się na półkach sklepowych. Maia Sobczak, tworząc swoje poradniki, pragnie zmienić nawyki żywieniowe Polaków.

Lista książek: Maia Sobczak

69,99 zł

40,59 zł

Przepisy na szczęście Qmam kasze 2 - Maia Sobczak | mała okładka
-29 %

Przepisy na szczęście Qmam kasze 2

Maia Sobczak

6.6 / 10 (17 ocen)

39,90 zł

28,23 zł

Qmam kasze do ostatniego okruszka - Maia Sobczak | mała okładka

Qmam kasze do ostatniego okruszka

Maia Sobczak

7.3 / 10 (12 ocen)

59,90 zł

43,78 zł

Qmam kasze, czyli powrót do korzeni - Maia Sobczak | mała okładka

Qmam kasze, czyli powrót do korzeni

Maia Sobczak

6.2 / 10 (50 ocen)

39,90 zł

26,45 zł

39,90 zł

23,94 zł