Malwina Bareła

Malwina Bareła jest polską autorką książek kulinarnych. Prowadzi poczytnego i popularnego bloga o nazwie „Filozofia Smaku”. Malwina Bareła podejmuje współpracę z czołowymi firmami z branży spożywczej, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na co dzień zajmuje się przygotowywaniem fotografii kulinarnej, wykorzystywanej do celów reklamowych.

Malwina Bareła – książki kulinarne dla każdego


Malwina Bareła wydała trzy książki z przepisami kulinarnymi, takie jak: „Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim bento”, „Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy”, „Lunczbox na każdy dzień. Fit bento”. Wszystkie przepisy zawarte w książkach Malwiny Bareły są niezwykle proste i bez problemu można je wykonać w polskim domu. W publikacjach autorki znajdują się przepisy na śniadania, lunche, desery i kolacje.

Przepisy na japońskie bento


Malwina Bareła przygotowała serię przepisów dedykowanych osobom, które chcą odżywiać się zdrowo. Autorka wykorzystuje proste i sezonowe składniki, które są powszechnie dostępne. Dzięki temu, każdy czytelnik będzie mógł przygotować japońskie bento. Malwina Bareła propaguje również postawy zero waste, co ma na celu ograniczenie wyrzucania i marnowania jedzenia.

Lista książek: Malwina Bareła

Nowość

54,99 zł

37,39 zł

Nowość

54,99 zł

37,39 zł

54,99 zł

37,39 zł

49,90 zł

33,93 zł

49,90 zł

33,93 zł

49,90 zł

33,93 zł

44,90 zł

30,53 zł