Michael Mosley

Lista książek

Bestseller
Moc dobrego snu. Jak spać, by być bardziej szczęśliwym, zdrowym i wypoczętym - Michael Mosley | mała okładka
-32 %

Moc dobrego snu. Jak spać, by być bardziej szczęśliwym, zdrowym i wypoczętym

Michael Mosley

„Moc dobrego snu” to recepta na obniżenie poziomu stresu, zwiększenie poczucia szczęścia i zdrowie. Książka autora bestsellera „Jelita wiedzą lepiej”.

Więcej

44,99 zł

30,59 zł

Fast 800. Rewolucyjny program żywieniowy oparty na

Michael Mosley

FAST 800 to autorski przełomowy program dietetyczny dr. Michaela Mosleya służący nie tylko utracie wagi, ale i zdrowiu. Okresowe posty pomogą ci pozbyć się zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo!

Więcej

39,90 zł

Jelita wiedzą lepiej. Jak zrewolucjonizować sposób odżywiania i zmienić od wewnątrz swoje ciało - Michael Mosley | mała okładka
-32 %

Jelita wiedzą lepiej

Michael Mosley

Niewłaściwa dieta i nadużywanie antybiotyków niszczą naszą wewnętrzną florę bakteryjną, doprowadzając do alergii pokarmowych i otyłości. Zmień nawyki i odkryj zdrowe przepisy!

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Obniż cukier w 8 tygodni Przeprogramuj swój organizm

Michael Mosley

Zapobiegaj, chudnij, wylecz Podwyższony poziom cukru we krwi to cicha epidemia naszych czasów. Jest jedną z głównych przyczyn nadwagi i zwiększa ryzyko cukrzycy typu 2, a także udaru krwotocznego, choroby Alzheimera czy raka. Dr Michael Mosley, lekarz i popularyzator nauki związany z BBC, przedstawia rewolucyjną dietę, dzięki której błyskawicznie obniżysz niebezpieczny poziom cukru i całkowicie zmienisz swo[...]

Więcej

39,90 zł

19,95 zł