Michaela Muthig

Michaela Muthing studiowała medycynę na jednym z uniwersytetów w Niemczech. Po ukończeniu Uniwersytetu uzyskała tytuł lekarza specjalisty z zakresu medycyny ogólnej, medycyny psychosomatycznej i psychoterapii. Muthing pracowała w Szpitalu Uniwersyteckim w Tybindze – Niemcy. Większość publikacji naukowych i studiów interdyscyplinarnych, Muthing poświęciła terapii behawioralnej. Obecnie Michaela Muthing zajmuje się organizowaniem kursów psychologicznych. To także coach i specjalista od zagadnień poświęconych tematyce wewnętrznego sabotażu.

Michaela Muthig – bestseller z zakresu psychoanalizy


Debiutem literackim Michaeli Muthing jest utwór literacki pt. „Jak nie podcinać sobie skrzydeł. O przełamaniu wewnętrznych oporów i niemarnowaniu własnego potencjału”. To poradnik psychologiczny, który stał się bestsellerem, nie tylko w Niemczech, ale również w wielu krajach Europy, w tym także w Polsce czy w Wielkiej Brytanii. Publikacja Michaeli Muthing zyskała uznanie, ponieważ na jej kartach w sposób przystępny przedstawiono, dlaczego ślepe zawierzanie własnej intuicji niszczy karierę, związki, a także powoduje wystąpienie wielu dolegliwości psychosomatycznych.

Wewnętrzny sabotażysta – wnikliwe objaśnienie zagadnień z zakresu psychologii


Michaela Muthing w swojej twórczości literackiej porusza zagadnienia związane z wewnętrznymi ograniczeniami, które mają ogromny wpływ na życie każdego człowieka. Pisarka ocenia schemat działania tak zwanego wewnętrznego sabotażysty, na skutek którego większość osób obawia się wyjść z inicjatywą, zmienić swoje dotychczasowe życie, a także podjąć ryzyko, zmierzające do osiągnięcia różnego rodzaju profitów, mogących pozytywnie wpłynąć na dalsze losy danej osoby.

Lista książek: Michaela Muthig

31,49 zł 31,32 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna