Mitchell Zuckoff

Mitchell Zuckoff to amerykański profesor, wykładowca akademicki i dziennikarz, który zawodowo zajmuje się wykładaniem historii dziennikarstwa na Uniwersytecie Bostońskim. Mitchell Zuckoff jest absolwentem Uniwersytetu Missouri. Obecnie profesor dziennikarstwa mieszka w Newton w stanie Massachusetts (Stany Zjednoczone Ameryki Północnej) wraz z żoną i dwójką dzieci.

Mitchell Zuckoff – autor reportaży o katastrofach


Zuckoff jest autorem prac naukowych i artykułów, traktujących o tematyce współczesnego dziennikarstwa. Mitchell Zuckoff stworzył reportaże opisujące największe katastrofy, jakie zdarzyły się w dziejach ludzkości. Jego książka „Lodowe piekło. Katastrofa na Grenlandii” opisuje wydarzenia z przełomu 1942 i 1943, kiedy trzy amerykańskie samoloty wojskowe rozbiły się na tym kontynencie. Michell Zuckoff przedstawia w swojej książce opis dramatycznych wydarzeń i walkę rozbitków o przetrwanie przez długich i tragicznych 148 dni.

Opis dramatycznych przeżyć rozbitków w Nowej Gwinei


W dorobku literackim Mitchella Zuckoffa znajduje się także książka „Uwięzieni w raju”. Jest to dokładny opis wstrząsającej katastrofy samolotu transportowego, który rozbił się nad Nową Gwineą z 24 pasażerami na pokładzie.

Lista książek: Mitchell Zuckoff

14,99 zł

39,90 zł

26,99 zł

Nowość
11 września. Dzień, w którym zatrzymał się świat
 - Mitchell Zuckoff | mała okładka
-37 %

11 września. Dzień, w którym zatrzymał się świat

Mitchell Zuckoff

8.5 / 10 (53 ocen)

49,90 zł

31,29 zł