Monika Hałucha

Lista książek

Porachunki robota Mata

Anita Graboś, Monika Hałucha

Ta niezwykła książka to istna kopalnia łamigłówek. Przed tobą rozwiązywanie zagadek logicznych, błądzenie w labiryntach, łączenie punktów, kolorowanie ukrytych obrazków. Wśród statków UFO i kosmicznych żuków robot Astro, Mat i Ema nie dadzą ci się nudzić.

Więcej

19,90 zł

13,19 zł

Heca w kurniku Krzyżówki, labirynty, kolorowanki i inne zabawy ortograficzne

Monika Hałucha

A to heca!
Trzymasz w rękach istną kopalnię łamigłówek dla dzieci. Można tu błądzić w labiryntach, rozwiązywać krzyżówki, kolorować ukryte obrazki, tropić różnice. Dobra zabawa i trening logicznego myślenia zapewnione! A dodatkowo nauka języka polskiego – wszystkie ćwiczenia doskonalą znajomość ortografii.
Monika Hałucha jest absolwentką filologii polskiej oraz studiów podyplomowych, w ramach których badała[...]

Więcej

15,90 zł

10,94 zł

Baśniowa gimnastyka w dwóch językach - Monika Hałucha | mała okładka
-35 %

Baśniowa gimnastyka w dwóch językach

Monika Hałucha

Aktywnościowy słownik baśniowy! Ponad 100 angielskich słów, połączonych z różnorodnymi aktywnościami stymulującymi rozwój intelektualny, zanurzonymi w świecie znanych i kochanych czterech baśni. Występują: „Czerwony Kapturek/Little Red Riding Hood”, „Śpiąca królewna/Sleeping Beauty”, „Kopciuszek/Cinderella”, „Królewna Śnieżka/Snow-white”.
Obcy język przedstawiony w dobrze znanym świecie baśni łatwiej przys[...]

Więcej

19,90 zł

12,89 zł

Baśniowa gimnastyka w dwóch językach. Nowe zabawy - Monika Hałucha | mała okładka
-37 %

Baśniowa gimnastyka w dwóch językach. Nowe zabawy

Monika Hałucha

Zagadki, zadania plastyczne, łamigłówki, wyszukiwanki i inne aktywności przygotowane przez redakcję magazynu „Świerszczyk”. Angielskie słówka wplecione w baśniowe historie pozwalają oswajać się ze słownictwem podczas zabawy. Do książki dołączona jest gra planszowa, która utrwala poznane terminy i pozwala wciąż na nowo wracać do świata baśni. „Baśniowa gimnastyka w dwóch językach” ćwiczy logiczne myślenie, s[...]

Więcej

24,90 zł

15,67 zł