Monika Wawrzyńska

Monika Wawrzyńska po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia na kierunku humanistycznym i poświęciła się karierze zawodowej. Przyszła pisarka od dziecka pasjonowała się poznawaniem nowych kultur i cywilizacji. Swoją wiedzą zaczęła dzielić się za pośrednictwem Social mediów, między innymi prowadzonego przez siebie konta na Facebooku. Wawrzyńska jest wielbicielką zagranicznych podróży i historii.

Monika Wawrzyńska-udany debiut literacki


Wawrzyńska zadebiutowała książką pod tytułem „Gwóźdź do trumny”. która zaliczana jest do literatury obyczajowej, romansu i literatury pięknej. W późniejszym czasie pojawiła się równie interesująca powieść pod tytułem „Jak odchudzić kota?” Utwory Moniki Wawrzyńskiej wyróżniają się interesującym spojrzeniem na otaczającą bohaterów literackich rzeczywistość.

Ebooki i wydania papierowe


Twórczość Moniki Wawrzyńskiej składa się nie tylko z papierowych wydań książek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu czytelników, Wawrzyńczak wydała także powieści w formie ebooków. Zostały one bardzo pozytywnie przyjęte nie tylko przez krytyków literackich. Wawrzyńczak zdobyła serca miłośników literatury pięknej, traktującej o losach bohaterów przeżywających różne perypetie w otoczeniu zachwycającej przyrody.

Lista książek: Monika Wawrzyńska

Gwóźdź do trumny - Monika Wawrzyńska | mała okładka
-31 %

Gwóźdź do trumny

Monika Wawrzyńska

7.6 / 10 (132 ocen)

27,60 zł 27,60 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna

29,66 zł 29,66 zł - najniższa cena 42,99 zł - cena detaliczna

Kopnij w kalendarz - Monika Wawrzyńska | mała okładka
-31 %

Kopnij w kalendarz

Monika Wawrzyńska

7.5 / 10 (77 ocen)

29,66 zł 29,66 zł - najniższa cena 42,99 zł - cena detaliczna