Olga Kamińska

Olga Kamińska od czasów licealnych interesowała się zagadnieniami z dziedziny psychologii społecznej. Fascynują ją relacje międzyludzkie oraz uczucia mogące połączyć dwie osoby. W związku z powyższym, wybrała studia psychologiczne, a po uzyskaniu tytułu magistra, rozpoczęła przewód doktorski. W dorobku Olgi Kamińskiej znajdują się prace naukowe traktujące o tematyce biochemii miłości.


Olga Kamińska - podcastOlga Kamińska w swoich rozprawach naukowych wyjaśnia mechanizmy uzależnienia psychicznego i fizycznego od osoby, do której żywi się uczucia. Zajmuje się neuronauką, a także prowadzi warsztaty z zakresu miłości, rozumienia emocji i relacji międzyludzkich. Jest także autorką popularnego podcastu #Love. Miłość w XXI w., dostępnego na platformie YouTube.

Poradnik o miłości w czasach Tindera


Debiutem literackim Olgi Kamińskiej jest książka „#LOVE. Jak kochać w XXI wieku”. Ta pozycja została uznana za bardzo interesującą książką popularnonaukową. Na jej kartach znaleźć można odpowiedź na pytanie, w jaki sposób obecnie postrzegana jest miłość. Przewodnik zawiera również spojrzenie na owo uczucie od czasów starożytnych, aż do początku XX wieku. Kamińska w swojej książce wskazuje objawy typowe dla zakochania, a także metody wykorzystywania uczuć do manipulowania drugą osobą. Co najważniejsze ten poradnik podpowie Ci, w jaki sposób budować trwały i namiętny związek w XXI w czasach Tindera i wszechobecnych portali randkowych.

Lista książek: Olga Kamińska

29,99 zł 29,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

32,89 zł 31,95 zł - najniższa cena 46,99 zł - cena detaliczna