Papież Franciszek

Lista książek

Prawda jest spotkaniem

Franciszek (papież)

Żadnych kartek, żadnych notatek. Homilie, które głosi papież, rodzą się w bezpośrednim spotkaniu ze słuchaczami. Zawierają „jedną myśl, jedno uczucie i jeden obraz”. Tom Prawda jest spotkaniem obejmuje homilie z pierwszego roku pontyfikatu Franciszka.

Więcej

44,90 zł

30,53 zł

Bóg jest młody

Franciszek (papież)

Papież w osobistej i bezpośredniej rozmowie opowiada o swojej wizji przyszłego Kościoła. Mówi o miejscu młodzieży i poświęconemu jej synodzie, a także o mądrości, sile i nadziei, które mogą wzniecić „rewolucję czułości”.

Więcej

29,90 zł

13,46 zł

Ojcze nasz - Franciszek (papież) | mała okładka
-32 %

Ojcze nasz

Franciszek (papież)

Papież Franciszek sięgnął do najważniejszej modlitwy chrześcijan. Osobiście wytłumaczył znaczenie jej wezwań, zabierając tym samym głos w dyskusji o możliwych zmianach w tłumaczeniu „Ojcze nasz”.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Bóg szuka nas na marginesie. Słowa z Domu Świętej

Papież Franciszek

Dziś serce Kościoła nie bije w Pałacu Watykańskim – bije w Domu Świętej Marty. To tutaj – w małej kaplicy – padają słowa, które są najczęściej cytowanymi wypowiedziami Papieża.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Między kanapą a odwagą

Franciszek

W czasie pięciodniowego pobytu w Polsce na ŚDM papież Franciszek powiedział tysiące słów, które zapadały w pamięć i zmuszały do myślenia. Teraz jeszcze raz możemy do nich wrócić i znów poczuć bliskość z Piotrem naszych czasów.

Więcej

24,90 zł

11,21 zł

Miłosierdzie to imię Boga -  Papież Franciszek | mała okładka
-32 %

Miłosierdzie to imię Boga

Papież Franciszek

Bóg nigdy nikogo nie potępia. Papież Franciszek w bardzo osobistej rozmowie pokazuje, że Kościół jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą do niego przyjść.

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Otwieranie drzwi Rozmowy o Kościele i świecie - Papież Franciszek, Wolton Dominique | mała okładka
-39 %

Otwieranie drzwi Rozmowy o Kościele i świecie

Papież Franciszek, Wolton Dominique

Niczego się nie boję…”
Papież Franciszek podsumowuje pięć lat swojego pontyfikatu

Zwolennicy nazywają go prorokiem, zagorzali krytycy – heretykiem. Od momentu objęcia urzędu wprowadza rewolucyjne zmiany w Kurii Rzymskiej. Zadziwia świat, rezygnując z mieszkania w papieskich apartamentach, obmywając nogi muzułmance i transseksualiście, dokonując gestów pojednania z tradycjonalistami i świętując pięćsetlecie[...]

Więcej

39,90 zł

24,50 zł

Siła powołania O życiu konsekrowanym i poprawie relacji w Kościele - Papież Franciszek, Prado Fernando | mała okładka
-42 %

Siła powołania O życiu konsekrowanym i poprawie relacji w Kościele

Papież Franciszek, Prado Fernando

Szczera wypowiedź papieża-zakonnika o służbie dla Kościoła.
Franciszek, pytany o życie konsekrowane – o źródła, z których czerpie ono swą siłę i swój sens, o trudy i wyzwania dnia dzisiejszego, a także o bliższą i dalszą przyszłość stanu zakonnego i duchownego – odpowiada szczerze i głęboko. Nie uchyla się przy tym od rozmowy na tematy trudne: mówi o klerykalizmie, o konfliktach, które są nieodłączną częśc[...]

Więcej

25,00 zł

14,47 zł

Święty Jan Paweł II Wielki - Papież Franciszek, Epicoco Luigi Maria | mała okładka
-43 %

Święty Jan Paweł II Wielki

Papież Franciszek, Epicoco Luigi Maria

Dla mnie jest on Wielki Franciszek o św. Janie Pawle II Wszystko zaczęło się od krótkiej rozmowy z papieżem ks. Luigiego Marii Epicoco, w trakcie której Franciszek podzielił się osobistymi wspomnieniami o św. Janie Pawle II. Właśnie wtedy zrodził się pomysł tej książki. Franciszek zapragnął opowiedzieć światu, kim tak naprawdę jest dla niego święty Jan Paweł II. W tej niezwykłej rozmowie odkrywamy papież[...]

Więcej

29,90 zł

17,11 zł