Pepper Winters

To wielokrotnie nagradzana pisarka znana z mrocznych romansów i erotycznych thrillerów. Urodziła się w Hongkongu, jednak najwięcej czerpie ze swoich angielskich korzeni. Wydała już dwadzieścia książek, a "Łzy Tess" to pierwsza z nich, a wiele z jej powieści trafiło na listę bestsellerów New York Timesa.

Lista książek

Korona kłamstw - Pepper Winters | mała okładka
-39 %

Korona kłamstw

Pepper Winters

Zaskakująca, pełna tajemnic i zwrotów akcji historia uzależniającej miłości
Elle Charlston jest dziedziczką rodowej fortuny, którą od najmłodszych lat uczono zarządzania wielomilionową firmą. Wychowana w złotej klatce dziewczyna nigdy nie miała przyjaciół i nie zaznała zwykłego życia. W dniu dziewiętnastych urodzin Elle wymyka się na ulice Nowego Jorku, aby przez chwilę poczuć się jak normalna nastolatka.
D[...]

Więcej

39,90 zł

24,43 zł

Potwory z ciemności Tom 1 Łzy Tess - Pepper Winters | mała okładka
-43 %

Potwory z ciemności Tom 1 Łzy Tess

Pepper Winters

Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem
Dwudziestoletnia Tess Snow prowadzi spokojne życie. Jest o krok od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości, a jej chłopak to idealna mieszanka czułości i odpowiedzialności. Aby świętować ich drugą rocznicę, Brax robi jej niespodziankę i zabiera na wycieczkę do Meksyku.
Romantyczne plaże, gorący seks i świetna zabawa — tego spodziewa s[...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Potwory z ciemności Tom 2 Kwintesencja Q Potwory z ciemności. Tom 2 - Pepper Winters | mała okładka
-43 %

Potwory z ciemności Tom 2 Kwintesencja Q Potwory z ciemności. Tom 2

Pepper Winters

Mroczna kontynuacja grzesznej serii Potwory z ciemności!
Q uważa się za potwora, a demony Tess potęgują jego własne. Każdego dnia walczy o to, aby nie stać się takim potworem, jakim był jego ojciec.
Kiedy kobieta wraca do jego życia, jest gotowy dla niej zabijać, tak jak robił to w przeszłości. Jednak nie wie, czy potrafi dla niej kochać.
Tess przysięga zemstę na mężczyznach, którzy ją porwali i sprzedali, [...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Tron prawdy - Pepper Winters | mała okładka
-43 %

Tron prawdy

Pepper Winters

"Porywający dark romance pełen zwrotów akcji i skrajnych emocji Dalsze losy bohaterów „Korony kłamstw” Elle jest w niebezpieczeństwie. Porwana przez Grega nie wie, co ją czeka. W jego oczach widzi tylko opętanie i szaleństwo, które zaczynają ją coraz bardziej przerażać. Musi pogodzić się z myślą, że nikt jej już nie odnajdzie. Ani David, ani ojciec. Ani nawet Penn. Penn nie może znieść myśli, że Elle nie[...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Chaos zmysłów Tom 3 Potwory z ciemności - Pepper Winters | mała okładka
-43 %

Chaos zmysłów Tom 3 Potwory z ciemności

Pepper Winters

Połączył ich mrok, który powraca, by upomnieć się o swoje. Tess nie może pozbyć się potworów, które wciąż kryją się w jej myślach. Brutalne wydarzenia z Rio nie pozwalają jej wrócić do wspólnego życia z ukochanym. Q nie może znieść widoku cierpiącej Tess, której dał wolność i obdarzył miłością. Walczy ze sobą, aby siłą nie wydusić z niej prawdy o tym, co się działo, gdy została porwana. Musi coś zrobić,[...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł