Piotr Mieśnik

Piotr Mieśnik ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracował z takimi poczytnymi gazetami jak: „Fakt” czy „Trybuna”. Pracował również dla grupy Agora. Od 2017 roku związany jest z portalem Wirtualna Polska. Obecnie piastuje stanowisko redaktora naczelnego Wirtualnej Polski. Piotr Mieśnik jest autorem pięciu książek, które odniosły duży sukces na polskim rynku wydawniczym.

Piotr Mieśnik – twórca książki pt. „Wyznanie hieny. Jak się to robi w brukowcu”


W 2014 roku ukazała się pierwsza książka Piotra Mieśnika pt. „Wyznanie hieny. Jak to się robi w brukowcu”. Publikacja przedstawia schemat działania prasy brukowej w Polsce. Piotr Mieśnik dzieli się z czytelnikiem swoimi doświadczeniami, które miał okazję nabyć w czasie 7-letniego okresu pracy w gazecie „Fakt”. Autor bez żadnych skrupułów obnaża zakłamanie tabloidów i osób znajdujących się na okładkach tego rodzaju gazet. Drugą książką wydaną przez Piotra Mieśnika jest publikacja pt. „Jak zabiłam swojego raka” z 2016 roku. Zawiera ona niezwykłą historię fotografki Ani Szubert, która wygrała walkę z chłoniakiem. W rozmowie z Piotrem Mieśnikiem, opowiada o przebiegu choroby i ciężkich chwilach z tym związanych.

Książki o tematach tabu


Piotr Mieśnik jest współautorem trzech książek. Wydane został one wraz z Magdą Mieśnik. Tytuły takie jak „Prostytutki. Tajemnice płatnej miłości” i „Seksualne życie Polaków” poruszają tematy tabu, które do tej pory owiane były tajemnicą. Są to ważne reportaże, które mają na celu pokazanie rzeczywistego obrazu seksualności Polaków czy aspektów związanych z wykonywaniem najstarszego zawodu świata. W 2022 roku ukazała się najnowsza książka autorstwa Piotra Mieśnika i Magdy Mieśnik pt. „Jesionka dla trupa”. Jest to publikacja pokazująca co się dzieje z ludzkim ciałem po śmierci.

Lista książek: Piotr Mieśnik

Bestseller

33,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

31,95 zł 32,89 zł - najniższa cena 46,99 zł - cena detaliczna

24,04 zł 24,28 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna

Seksualne życie Polaków
 - Piotr Mieśnik, Magda Mieśnik | mała okładka
-42 %

Seksualne życie Polaków

Piotr Mieśnik, Magda Mieśnik

5.3 / 10 (359 ocen)

23,00 zł 23,00 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna

Poprawione. Jak operacje plastyczne zmianiają Polaków - Magda Mieśnik, Piotr Mieśnik | mała okładka
-38 %

Poprawione. Jak operacje plastyczne zmianiają Polaków

Magda Mieśnik, Piotr Mieśnik

27,69 zł 27,69 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna

Wyznania hieny Jak to się robi w brukowcu - Piotr Mieśnik | mała okładka

Wyznania hieny Jak to się robi w brukowcu

Piotr Mieśnik

6.1 / 10 (176 ocen)

39,90 zł 39,90 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna