Rafał Fronia

Pochodzący z Jeleniej Góry polski himalaista. Zasłynął z publikacji na Facebook’u, w których opisywał wyprawę na K2 w 2018 r. Z zawodu jest geodetą. Swoją karierę rozpoczął od pracy w policji. Od lat 90’ właściciel wydawnictwa PLAN. Swoje pierwsze kroki w karierze himalaisty stawiał w Ameryce Południowej.

Lista książek

Rozmowa z Górą - Rafał Fronia | mała okładka
-32 %

Rozmowa z Górą

Rafał Fronia

„W górach każdy jest prawdziwy…”
Świst lawiny, która w kilka sekund może pozbawić życia. Ujmująca cisza po śnieżnej zamieci. Strach i ekscytacja w drodze na szczyt. Odpowiedzialność kontra ryzyko. Rozum kontra serce. Zdobywanie kontra zdobycie.
Kto nie był w Górach wysokich, nigdy tak naprawdę nie zrozumie, co czują himalaiści ruszający na podbój ośmiotysięczników. Rafał Fronia, autor cieszących się ogromną[...]

Więcej

42,99 zł

29,04 zł

Anatomia Góry Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami - Rafał Fronia | mała okładka
-32 %

Anatomia Góry Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami

Rafał Fronia

Zrozumieć górę i tych, którzy próbują ją zdobyć.
Publikowane przez niego dzienniki z Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 w 2018 roku zdobyły tysiące czytelników. W tej książce Rafał Fronia podejmuje próbę wyjaśnienia, dlaczego najwyższe góry są tak kuszące i co sprawia, że mimo śmiertelnego niebezpieczeństwa co roku setki śmiałków próbują wdrapać się na ich szczyt. I jak te góry zmieniają człowieka.
Anatomia Gó[...]

Więcej

39,90 zł

26,96 zł