Rebecca Donovan

Ukończyła studia na University of Missouri ? Columbia. Początkowo było to dziennikarstwo, później jednak przerzuciła się na psychologię. Przez wiele lat pracowała w branży eventowej. Obecnie mieszka wraz z synem w cichym miasteczku w stanie Massachusetts.

Zasłynęła jako autorka bestsellerowych powieści romantycznych typu new-adult, czyli przeznaczonych głównie dla dwudziestoparolatków. Sławę przyniósł jej w szczególności cykl powieściowy zatytułowany "Oddechy".

Lista książek

Co, jeśli ...

Rebecca Donovan

Co, jeśli dostałbyś drugą szansę na to, by kogoś poznać po raz pierwszy?
Cal Logan doznaje szoku, gdy widzi Nicole Bentley siedzącą naprzeciwko niego w kawiarni tysiące mil od ich rodzinnego miasta. Przecież od ponad roku – gdy oboje skończyli szkołę – nikt jej nie widział ani o niej nie słyszał.
Tylko że to nie jest Nicole.

Więcej

35,90 zł

23,14 zł

Biorąc oddech. Tom 3

Rebecca Donovan

Po trudnych przeżyciach najpierw z dręczącą ją ciotką, a następnie z uzależnioną od alkoholu matką, Emma zupełnie odcięła się od tego, co było. Ale tylko pozornie. Ma nowe życie i nowych znajomych w Kalifornii, a mimo to każdego dnia ścigają ją te same wspomnienia. Broni się przed natrętnymi głosami z przeszłości, również za pomocą tego, czego tak się brzydzi – alkoholu.

Więcej

37,90 zł

24,63 zł

Oddychając z trudem

Rebecca Donovan

Emma przetrwała dramatyczną noc w domu swojej ciotki, ale niewiele z niej pamięta. Obudziła się w szpitalnym łóżku, w koszmarnym stanie. Odbył się proces sądowy, w którym na szczęście nie musiała uczestniczyć.

Więcej

39,90 zł

23,36 zł

Powód by oddychać

Rebecca Donovan

„Nikt nie chciał się specjalnie ze mną zadawać, więc trzymałam się z boku. Tak miało być bezpieczniej i łatwiej. Jak do tego doszło, że Evan Matthews z dnia na dzień wywrócił mój stabilny świat?”

Więcej

37,90 zł

27,20 zł

Gdybym wiedziała - Rebecca Donovan | mała okładka
-41 %

Gdybym wiedziała

Rebecca Donovan

„Każdy z nas dysponuje własną, pokrętną wersją prawdy, skażoną tym, jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne, co mamy.”
W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną, wydawałoby się, dobrą cechę – która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara, Zaufanie, Życzliwość i Odwaga niszczą ich życie, chociaż powinny je budować.
Klątwą Lany jest absolutna Szczerość.
Dziewczyna przeczuwała, że ta cecha może[...]

Więcej

39,90 zł

23,36 zł