Robbie Couch

Robbie Couch jest autorem powieści, dedykowanych młodzieży i nastolatkom. Pisarz pochodzi z niewielkiego miasteczka w Michigan w Stanach Zjednoczonych. Twórczość autora była publikowana na stronie internetowej Upworthy i w „The Oprah Magazine”. Robbie Couch obecnie mieszka w Los Angeles. Prywatnie miłośnik włoskiej kuchni

Robbie Couch – autor książek dla nastolatków


W 2021 roku ukazała się debiutancka książka Robbiego Coucha pt. „The Sky Blues”. Głównym bohaterem powieści jest nastoletni Sky, który ze względu na swoją orientację seksualną nie odnajduje się w prowincjonalnym miasteczku. Książka porusza temat homofobii i dorastania w małej społeczności. Nadchodzący bal maturalny może sprawić, że Sky odważy się sprzeciwić utartym schematom.

Wyjątkowa książka Robbiego Coucha


Najnowsza publikacja Robbiego Coucha ukazała się w 2023 roku. Książka pt. "Jeśli jutro nie nadejdzie" opowiada o życiu Clarka, który czuje się niezwykle samotny. Przełomowym wydarzeniem w życiu nastolatka jest spotkanie tajemniczej osoby, która na zawsze zmieni jego życie. Robbie Couch dzieli się z czytelnikiem niezwykłą historią o romansie zapętlonym w czasie.

Lista książek: Robbie Couch

Jeśli jutro nie nadejdzie - Robbie Couch | mała okładka
-55 %

Jeśli jutro nie nadejdzie

Robbie Couch

7.8 / 10 (47 ocen)

22,50 zł 7,00 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna