Sarah McCoy

Sarah McCoy to autorka znana z bestsellerowej powieści „Córka piekarza” oraz „Dzieci kartografa”. Najnowsza jej książka to powieść dla miłośników Ani z Zielonego Wzgórza opowiadająca o przygodach „Maryli z Zielonego Wzgórza”.
Sarah to córka oficera armii Stanów Zjednoczonych, która spędziła całe dzieciństwo w Niemczech. Wykładała sztukę pisania na uniwersytecie. Obecnie mieszka z mężem w El Paso w stanie Teksas.

Lista książek

Maryla z Zielonego Wzgórza - Sarah McCoy | mała okładka
-29 %

Maryla z Zielonego Wzgórza

Sarah McCoy

Niezwykła, płynąca prosto z serca powieść dla miłośniczek serii Ania z Zielonego Wzgórza oraz mistrzowskiego pióra Sarah McCoy. Kreśli obraz codziennego życia mieszkańców Wyspy Świętego Edwarda w okresie, zanim przybyła tam Ania.
Każdy z nas na pewno pamięta Anię z Zielonego Wzgórza i jej przygody od momentu, kiedy w roku 1876 przybyła na farmę rodzeństwa Maryli i Mateusza Cuthbertów. Niejednemu z Was, drod[...]

Więcej

39,90 zł

28,41 zł

Córka piekarza

Sarah McCoy

"Powieść wzruszająca, piękna niczym klejnot. Pochłania się ją jednym tchem”
Tatiana De Rosnay
Bestseller „New York Timesa”, w którym współczesna akcja jest równie fascynująca jak zawarta w nim opowieść z czasów wojny. El Paso w Teksasie i Garmisch w Niemczech tworzą razem niespodziewaną harmonię smaków.
W 1945 r. Elsie Schmidt jest naiwną nastolatką, marzącą o swym pierwszym łyku szampana i pierwszym pocału[...]

Więcej

34,90 zł

25,37 zł

Dzieci kartografa

Sarah McCoy

Kiedy Sarah Brown, córka abolicjonisty Johna Browna, uświadamia sobie, że jej talent artystyczny może pomóc uratować życie niewolnikom uciekającym na północ, kreśli zakamuflowane w swoich obrazach mapy dla wyzwoleńczego ruchu Kolei Podziemnej. Po śmierci ojca, kiedy dowiaduje się, że nie może mieć dzieci, kontynuuje jego dzieło: ukrywa ścigane rodziny i nadal maluje obrazy z mapami, a także główki lalek, za[...]

Więcej

34,90 zł

25,37 zł