Sophie Davis

Sophie Davis to pseudonim, od którym kryją się dwie przyjaciółki, a konkretniej współlokatorki. W Polsce do tej pory ukazała się tylko jedna książka Złota dziewczyna.

Lista książek

Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1  - Sophie Davis | mała okładka
-43 %

Złota dziewczyna. Tajemnice. Tom 1

Sophie Davis

Lark Kingsley posiada fortunę, a tym samym widoki na idealną przyszłość. Jako spadkobierczyni jubilerskiej fortuny, wiedzie prym na dzielnicy Manhattanu. Wszystko się zmienia, gdy dochodzi do jej tajemniczego zaginięcia.

Więcej

34,90 zł

20,03 zł

Platynowa zdobycz Tajemnice Tom 2 - Sophie Davis | mała okładka
-37 %

Platynowa zdobycz Tajemnice Tom 2

Sophie Davis

Kontynuacja porywającej „Złotej dziewczyny” o zaginionej dziedziczce fortuny
Czasami lepiej nie wiedzieć, co chowa przed nami mrok.
Raven i Asher są zdeterminowani, aby odnaleźć Lark. Jednak im więcej się dowiadują o jej zaginięciu, tym bardziej cała sprawa staje się dziwna. Każda odpowiedź rodzi tylko kolejne pytania. Wskazówki, które Lark zostawiła w swoim dzienniku, nie są przypadkowe.
Czy Raven zdoła ro[...]

Więcej

34,90 zł

22,03 zł

Diamentowa cisza Tajemnice Tom 3 - Sophie Davis | mała okładka
-43 %

Diamentowa cisza Tajemnice Tom 3

Sophie Davis

Raven z przerażeniem odkrywa, że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej, niż jest gotowa przyznać, a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś, komu można ufać.
Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw, Raven musi połączyć wszystkie wskazówki, bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo, ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.
Czy tajemnicza Lark ma w za[...]

Więcej

34,90 zł

20,03 zł