Stefanie Stahl

Stefanie Sthal urodziła się w 1963 roku w Hamburgu. Rozpoczęła studia prawnicze na Uniwersytecie w Hamburgu, które porzuciła na rzecz studiowania psychologii w Trewirze. Właśnie tam przez 20 lat pracowała jako biegła psycholog w sądach rodzinnych. Poza karierą pisarską, prowadzi seminaria z zakresu poczucia własnej wartości oraz relacji.

Stephanie Stahl, autorka popularnych poradników psychologicznych


Stefanie Stahl w swoich poradnikach pisze o budowaniu relacji międzyludzkich oraz potrzebie samoakceptacji. Łączny nakład jej książek przekroczył już 2 miliony egzemplarzy. Do najpopularniejszych należy wydany w wielu krajach poradnik "„Odkryj swoje wewnętrzne dziecko. Klucz do rozwiązania (prawie) wszystkich problemów.”. Na uwagę zasługuje również "Jak mniej myśleć? Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych." Zawarte w nim porady są kluczem do akceptacji samego siebie i swojego fantastycznego umysłu.

Aktywność w mediach społecznościowych


Stosunkowo nową aktywnością Stefanie Stahl są jej 2 podcasty, które regularnie nagrywa. "To ja! Podcast o psychologii dla osób z normalnymi zaburzeniami" oraz „Stalowy, ale ciepły – podcast o psychoterapii”. Wydaje też pismo "Brigitte Leben. Magazyn trenerski ze Stefanie Stahl". Oprócz pisania artykułów zajmuje się też wyrafinowanym coachingiem i tworzeniem testów psychologicznych dla swoich czytelników.

Lista książek

Jak nie bać się bliskości? O budowaniu dobrych więzi -  | mała okładka
-32 %

Jak nie bać się bliskości? O budowaniu dobrych więzi

Stefanie Stahl pokazuje – odwołując się do doświadczeń swoich pacjentów – jak zbudować szczęśliwy i satysfakcjonujący związek oraz dobre i trwałe relacje z tymi, których kochasz i na których ci zależy. Przytul swoje lęki, a staniesz się lepszą wersją siebie – dla samego siebie i twoich najbliższych!

Więcej

44,99 zł

30,59 zł

Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku - Stefanie Stahl | mała okładka
-33 %

Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku

Stefanie Stahl

Stefanie Stahl, autorka bestselerowych książek „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” i „Kochaj najlepiej, jak potrafisz”, jest pewna, że niska samoocena to nie dożywotni wyrok. Pozwala zrozumieć powielane latami zachowania i schematy, daje receptę na to, jak myśleć o sobie dobrze.

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem - Stefanie Stahl | mała okładka
-33 %

Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem

Stefanie Stahl

Nieważne, czy już jesteś z kimś, czy dopiero o tym myślisz – książka, którą masz przed sobą, uświadomi ci, jak wiele może zyskać twoja relacja z najbliższą osobą dzięki twojemu nastawieniu.

Więcej

39,99 zł

26,99 zł

Odkryj swoje wewnętrzne dziecko. Klucz do rozwiązania (prawie) wszystkich problemów - Stefanie Stahl | mała okładka
-32 %

Odkryj swoje wewnętrzne dziecko. Klucz do rozwiąza

Stefanie Stahl

Oto klucz do rozwiązania prawie wszystkich twoich problemów: przeczytaj książkę Stefanie Stahl, odkryj swoje wewnętrzne dziecko, zaprzyjaźnij się z nim, znajdź równowagę i żyj szczęśliwie. Do dzieła!

Więcej

39,90 zł

26,99 zł