Stuart Scott

Stuart Scott jest autorem książek dla dzieci. Jego publikacje są światowymi bestsellerami, które cieszą się ogromną popularnością. Stuart Scott podkreśla, że bardzo angażuje się w proces powstawania książek dla najmłodszych czytelników. Chce tworzyć takie treści, które by najlepiej przemawiały do dzieci. Dzięki nim dziecko może się rozwijać i poszerzane są jego horyzonty myślowe.

Stuart Scott – lubiane książki dla dzieci


Stuart Scott wydał do tej pory kilka książek, które dedykowane są dzieciom. Najpopularniejsze z nich to publikacje „Mój cień jest różowy” i „Jak być prawdziwym mężczyzną”. Książki te doczekały się przekładu na język polski. Stuart Scott zwraca w nich uwagę na obowiązujące w społeczeństwach stereotypy męskości i stara się je zmienić oraz dostosować do współczesnych czasów.

Książki Stuarta Scotta – nominacje do nagród


Książka Stuarta Scotta pt. „Mój cień jest różowy” otrzymała prestiżową nominację do nagrody CBCA Picture Book of the Year i do książki roku ABIA. Przez wiele miesięcy powieść ta utrzymywała się również na pierwszym miejscu, na liście bestsellerów portalu Amazon.

Lista książek: Stuart Scott

Mój cień jest różowy - Stuart Scott | mała okładka
-55 %

Mój cień jest różowy

Stuart Scott

8.4 / 10 (58 ocen)

44,99 zł

20,25 zł

44,99 zł

20,25 zł