Suzy Welch

Lista książek

Winning- Odpowiedzi - Welch Jack, Welch Suzy | mała okładka
-40 %

Winning- Odpowiedzi

Welch Jack, Welch Suzy

W bestsellerze z 2005 roku "Winning znaczy zwyciężać" Suzy i Jack Welch stworzyli niespotykany tekst będący zarówno traktatem filozoficznym na temat podstawowych praktyk biznesowych oraz przejrzystym podręcznikiem napisanym z typową dla Jacka otwartością i optymizmem. Wydawało się, że po niej, odwołując się do słów Warrena Buffeta, "nie będzie potrzebna żadna więcej książka o zarządzaniu".

Ale "Winning" uj[...]

Więcej

39,00 zł

23,21 zł

Praktyczne MBA. Jak mądrze zaplanować karierę, stworzyć wspaniały zespół, zdynamizować wzrost i wygrać - Welch Jack, Welch Suzy | mała okładka
-40 %

Praktyczne MBA. Jak mądrze zaplanować karierę, stworzyć wspaniały zespół, zdynamizować wzrost i wygrać

Welch Jack, Welch Suzy

Jack i Suzy Welch, wielcy światowego biznesu i autorzy międzynarodowego bestsellera „Winning znaczy zwyciężać” powracają z nową książką „Praktyczne MBA” niezbędną każdemu, dzisiejszemu – i jutrzejszemu – biznesmenowi, zgłębiającą aktualne wyzwania związane z tworzeniem strategii sukcesu, prowadzeniem i zarządzaniem zespołem oraz budowaniem kariery.
Gospodarka zmienia się tak szybko, że miewamy trudności z[...]

Więcej

49,00 zł

29,16 zł

Winning znaczy zwyciężać - Welch Jack, Welch Suzy | mała okładka
-40 %

Winning znaczy zwyciężać

Welch Jack, Welch Suzy

Welch stara się trafić do ludzi ze wszystkich szczebli hierarchii organizacyjnej w firmach małych i dużych. Jego odbiorcami są szeregowi pracownicy, menedżerowie projektów, dyrektorzy generalni, absolwenci MBA.
"Winning" zaczyna się od rozdziału, w którym Welch przedstawia swoją filozofię biznesu. Wyjaśnia, jak istotną sprawą jest kierowanie się w życiu i pracy wartościami uniwersalnymi; jak ważną kwestią [...]

Więcej

49,00 zł

29,16 zł