Tian Dayton

Dr Tian Dayton to doświadczona psychoterapeutka, która jest także osobą DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Jest autorką piętnastu książek o tematyce związanej z traumą, zapomnieniem, wybaczeniem, złością oraz o radzeniu sobie z tymi emocjami. Opracowała strategię wychodzenia z traumy, posługując się wynikami badań z zakresu neuronauk.

Tian Dayton i jej strategia terapeutycznaDr Tian Dayton opublikowała książkę „Znajdź spokój wewnętrzny. Pomoc dla DDD i DDA w odzyskaniu emocjonalnej trzeźwości.”. To obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chciałby prowadzić zrównoważone życie, poznać czym jest wolność od emocjonalnego współuzależnienia, a także wyzwolić się od szkodliwego dysfunkcyjnego domu. Ten wyjątkowy poradnik pomoże określić i zrozumieć źródła bólu oraz wyswobodzić się z emocjonalnej zależności. Wesprze proces odkrywania wnętrza oraz odczuwania, przyjmowania i zaakceptowania własnych emocji, a także radzenia sobie z nimi.

Nagrody za naukową terapeutyczną działalność


Autorka dzieła „Znajdź spokój wewnętrzny. Pomoc dla DDD i DDA w odzyskaniu emocjonalnej trzeźwości” była wielokrotnie wyróżniania w ramach prowadzenia swojej działalności twórczej oraz terapeutycznej. Jest laureatką The Mona Mansell Award i The Ackermann Black Awaard. Dr Tian Dayton była także gościnnym ekspertem m.in. w CNN, NBC, Rikki Lake, Geraldo, czy też John Walsh.

Lista książek: Tian Dayton

26,05 zł 24,45 zł - najniższa cena 42,90 zł - cena detaliczna